background img
Oca 7, 2013
0 0

Galaxy S3 Mini’ ye Yeni Renk Seçenekleri

Yazar

Galaxy-S3-Mini-RenkSamsung Galaxy S3 Mini için yeni renk seçenekleri duyuruldu. İşte Galaxy S3 Mini’ ye yeni eklenen renk seçenekleri.

Samsung’ un satış rekorları kıran amiral gemisinin mini versiyonu olan Galaxy S3 Mini’ ye 3 yeni renk seçeneği geliyor. Sammobile tarafından paylaşılan görsele göre Samsung Galaxy S3 Mini’ ye çakıl mavisi ve mermer beyazı renk seçeneklerinden sonra Garnet kırmızı ( Garnet Red ), Titanyum Gri ( Titan Grey ) ve Siyah (Onyx Black ) renk seçenekleri eklenecek. Eklenecek olan tüm renk seçenekleri Galaxy S3′ ün renk seçenekleri arasında yer alıyor. Samsung amiral gemisinde izlediği renk stratejisini telefonun mini versiyonunda da takip ediyor. Yeni renk seçeneklerinin çıkış tarihi hakkında şu anda net bilgi olmasa da Şubat ayında gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresinden sonra satışa sunulacağını düşünüyoruz.

Tasarım olarak Galaxy S3 Mini’ ye benzeyen telefonun teknik özelliklerinin Galaxy S3′ den uzak olduğunu belirtelim.

Galaxy S3 Mini, 4 inç 480 x 800 piksel çözünürlüğünde, 233 piksel WVGA Süper AMOLED Ekrana, 1 GHz çift çekirdek ST-Ericsson’un U8420 işlemci, 1 GB RAM ve 1500 mAh bataryaya sahip. Telefon Android 4.1 işletim sistemiyle piyasaya çıkacak. Ayrıca Galaxy S3′ de yer alan S Beam, S Voice ve Smart stay özellikleri Galaxy S3 Mini’ de de yer alıyor.Tüm teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın