background img
Kas 19, 2012
0 0

Galaxy S3 Mini ve Note 2′ ye Yeni Renk Seçenekleri

Yazar

Galaxy Note 2 RenklerSamsung’ un 5.5 inçlik telefon-tablet melezi GalaxyNote 2 ve Galaxy S3 Mini’ ye 3 farklı yeni renk seçeneği duyuruldu. Galaxy S3 Mini ve Note 2 ‘ ye eklenecek yeni renkler ve çıkış zamanları…

Samsung’ un geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu telefon- tablet melezi cihazı Galaxy Note 2 titanyum grisi ve mermer beyazı renk seçenekleri piyasada yerini almıştı. Şimdi bu renk seçeneklerine kahverengi (Amber Brown), Topaz mavi ( Topaz Blue ) ve Yakut Şarap Kırmızısı ( Ruby Wine ) renkleri ekleniyor.

Yeni renk seçenekleri eklenmiş Galaxy Note 2 modellerinin Şubat 2013′ de düzenlenecek olan MWC 2013′ de sergilenmesi bekleniyor.

Samsung’ un 8 Kasım’ da İngiltere’ de satışa sunduğu Galaxy S3 Mini’ ye de yeni renk seçenekleri geliyor. Galaxy S3 Mini tıpı Galaxy S3 gibi çakıl mavisi ve mermer beyazı renk seçenekleri ile satışa sunuldu. Galaxy S3 Mini’ nin bu renk seçeneklerine eklenecek renkler ise ; Garnet kırmızı ( Garnet Red ), Titanyum Gri ( Titan Grey ) ve Siyah (Onyx Black ).

Samsung Galaxy S3 Mini’ nin yeni renk seçeneklerinin Aralık ayında veya 2013 yılının ilk aylarında satışa sunulması bekleniyor. Ülkemizde Kasım ayının sonunda satışa sunulması beklenen Galaxy S3 Mini’ nin Türkiye fiyatı ve ön sipariş bilgilerini buradaki yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

Samsung’ un Galaxy Note 2 ve Galaxy S3 Mini’ ye ekleyeceği renk seçenekleri bize Galaxy S3′ de izlediği politikayı hatırlattı. Samsung Galaxy S3′ de ilk anda mermer beyazı ve çakıl mavisi renk seçenekleri ile satışa çıkmıştı. Şu anda küresel pazarda 6 farklı renk seçeneğine sahip olan telefon geçtiğimiz günlerde 30 milyon satış rakamına ulaşmıştı.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın