background img
Kas 11, 2012
0 0

Galaxy S3 Mini Türkiye’ de Ön Siparişe Açıldı

Yazar

Galaxy s3 mini türkiye fiyatSamsung’ un 11 Ekim’ de Almanya’ da gerçekleştirdiği etkinlikte tanıtılan Galaxy S3 Mini Türkiye’ de ön siparişe açıldı.

Samsung’ un 30 milyon satış rakamına ulaşan amiral gemisinin mini versiyonu olan Galaxy S3 Mini’ nin Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi ile alakalı ilk bilgiler gelmeye başladı. 8 Kasım’ da Avrupa’ da satışa sunulan Galaxy S3 Mini, ülkemizde hizmet veren online perakende sitelerinin bazılarında ön siparişe açıldı.

Galaxy S3 Mini, 4 inç 480 x 800 piksel çözünürlüğünde, 233 piksel WVGA Süper AMOLED Ekrana, 1 GHz çift çekirdek ST-Ericsson’un U8420 işlemci, 1 GB RAM ve 1500 mAh bataryaya sahip. Telefon Android 4.1 işletim sistemiyle piyasaya çıkacak. Ayrıca Galaxy S3′ de yer alan S Beam, S Voice ve Smart stay özellikleri Galaxy S3 Mini’ de de yer alıyor.Tüm teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Hepsiburada, Teknolojix, Hızlıal vb. online perakende sitelerinde ön siparişe çıkan Galaxy S3 Mini’ nin Türkiye fiyatı 999 TL olarak belirlenmiş. 30 Kasım’ da stoklara giriş yapacağı belirtilen Galaxy S3 Mini’ nin Türkiye çıkış tarihi hakkında ilk bilgi böylece paylaşılmış oldu.

Hepsiburada’ da ürünün stoklara gireceği tarihteki fiyatının ön sipariş fiyatından farklı olabileceği belirtmiş ve ürünün daha yüksek bir fiyattan stoklara girmesi halinde, ön sipariş veren müşterilerden fiyat farkı alınmayacağı belirtilmiş.Galaxy S3 Mini’ nin daha düşük bir fiyattan stoklara girmesi halinde ise, ön sipariş veren müşterilere teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde fiyat farkı ödeneceği belirtilmiş.

Galaxy S3 Mini ile alakalı Samsung Türkiye’ den çıkış tarihi ve fiyatı ile alakalı resmi açıklama henüz yapılmadı fakat resmi açıklamanın önümüzdeki hafta yapılması bekleniyor.

Galaxy S3 Mini -Galaxy Ace 2 karşılaştırma yazımız için tıklayınız.*Görsel Hızlıal.com’ dan alınmıştır.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın