background img
Oca 9, 2013
0 0

Galaxy S3 Mini’ nin Yeni Renkleri Resmi Sayfada

Yazar

Galaxy-S3-Mini-Yeni-RenklerSamsung Galaxy S3 Mini’ nin renk seçenekleri arasına eklenecek olan 4 yeni renk resmi sayfada yerini aldı. İşte Samsung Galaxy S3 Mini’ nin yeni renkleri.

Samsung Galaxy S3 Mini’ ye yeni renk seçeneklerinin ekleneceği iddiasını ilk olarak ortaya atan Sammobile geçtiğimiz günlerde bu iddasını yayınladığı görsellerle ispatlamıştı. Sizlerle burada paylaştığımız habere göre Samsung Galaxy S3 Mini’ ye 3 yeni renk seçeneği daha gelecekti. Fakat Samsung, satış rekorları kıran telefonun mini versiyonuna 3 değil 4 yeni renk seçeneği ekleneceği Samsung Fransa resmi sayfasına eklemiş olduğu resimlerle açıkladı.

Samsung Galaxy S3 Mini çakıl mavisi ve mermer beyazı renk seçenekleri ile satışa sunulmuştu. Bu iki renk seçeneğine eklenecek olan Garnet kırmızı ( Garnet Red ), Titanyum Gri ( Titan Grey ) ,Siyah (Onyx Black ) ve Amber Brown ( Kehbar Kahverengisi) renk seçenekleri ile Galaxy S3 Mini 6 farklı renk ile piyasada olacak.

Samsung Türkiye’ nin resmi sayfasında şu anda ekli olmayan bu renk seçeneklerinin ne zaman satışa sunulacağı hakkında henüz bir bilgi mevcut değil.

Galaxy S3 Mini, 4 inç 480 x 800 piksel çözünürlüğünde, 233 piksel WVGA Süper AMOLED Ekrana, 1 GHz çift çekirdek ST-Ericsson’un U8420 işlemci, 1 GB RAM ve 1500 mAh bataryaya sahip. Telefon Android 4.1 işletim sistemiyle piyasaya çıkacak. Ayrıca Galaxy S3′ de yer alan S Beam, S Voice ve Smart stay özellikleri Galaxy S3 Mini’ de de yer alıyor.Tüm teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız. 

Kaynak : Samsung

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın