background img
Kas 30, 2012
0 0

Galaxy S3 Mini İçin Avea’ dan 4 Farklı Kampanya

Yazar

Galaxy S3 Mini TürkiyeSamsung’ un Ekim ayı içerisinde Almanya’ da gerçekleştirdiği etkinlikle tanıtılan Galaxy S3 Mini Türkiye’ de satışa sunuluyor. Galaxy S3 Mini için Avea’ nın 4 farklı kampanya teklifi hazırladı. İşte Avea’ nın kampanya tekliflerinin detayları.

Samsung’ un satış rekorları kıran ve geçtiğimiz günlerde 30 milyon barajını aşan amiral gemisi Galaxy S3′ ün mini versiyonu Türkiye’ de satışa sunuluyor. Kasım ayının başlarında Galaxy S3 Mini’ nin Türkiye çıkış fiyatı ve çıkış tarihi ile alakalı ilk bilgiler ülkemizde hizmet veren online perakende sitelerinden gelmişti.

Ön Sipariş listelerinde 30 Kasım’ da ülkemize girmesi beklenen telefon hakkında Avea‘ dan ilk kampanya bilgileri geldi. Avea, Galaxy S3 Mini’ yi ülkemizde kullanıcılara 4 farklı kampanya teklifi ile sunmaya hazırlanıyor. 3 Aralık‘ dan itibaren Avea S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında farklı tekliflerle satışa sunulacak.

Galaxy S3 Mini tarifenize ek ayda 9 TL‘ den başlayan fiyatlarla yada isterseniz 250 MB, 1 GB veya 4GB‘ lık internet paketli tekliflerle sahip olabilirsiniz. Bu iki teklifin dışında Galaxy S3 Mini’ ye 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB‘ lık internetin olduğu Herşey Dahil paketiyle de sahip olabilirsiniz. Yada ilk 3 ay 250 MB internet hediye peşin tekliften yararlanabilirsiniz. Kampanya teklifleri hakkında detaylı bilgi Avea tarafından 3 Aralık’ ta paylaşılacaktır.

Galaxy S3 Mini, 4 inç 480 x 800 piksel çözünürlüğünde, 233 piksel WVGA Süper AMOLED Ekrana, 1 GHz çift çekirdek ST-Ericsson’un U8420 işlemci, 1 GB RAM ve 1500 mAh bataryaya sahip. Telefon Android 4.1 işletim sistemiyle piyasaya çıkacak. Ayrıca Galaxy S3′ de yer alan S Beam, S Voice ve Smart stay özellikleri Galaxy S3 Mini’ de de yer alıyor.Tüm teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

Galaxy S3 Mini, Türkiye’ de çakıl mavisi ve mermer beyazı renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Galaxy S3 Mini’ nin bu renk seçeneklerine daha sonra  eklenecek renkler ise ; Garnet kırmızı ( Garnet Red ), Titanyum Gri ( Titan Grey ) ve Siyah (Onyx Black ).

Samsung Galaxy S3 Mini ülkemizde 999 TL‘ den satışa sunulacak. Tabi bu konuda teknoloji mağaza ve sitelerinin yapacağı kampanyalarla fiyat değişimi olabilir.

Galaxy S3 Mini – Galaxy S Advance karşılaştırma yazımız için tıklayınız.

* Görsel Samsung Türkiye’ den alınmıştır 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın