background img
Eki 23, 2012
0 0

Galaxy S3 Jelly Bean Güncellemesi Yayınlandı

Yazar

Samsung Galaxy S3 için Jelly Bean güncellemesi Türkiye’ de OTA ile dağıtılmaya başlandı.İşte Galaxy S3 Jelly Bean güncellemesi detayları.

Samsung’ un satış rekorları kıran amiral gemisi Galaxy S3 için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi bu ayın başında ilk olarak Polonya’ da kullanıma sunulmuştu ve geçen süre zarfında 8-9 farklı ülkede OTA ile güncelleme dağıtıldı. Güncellemenin yayınlandığı ülkelerde yaşanan sıkıntılardan dolayı yaklaşık 3 haftadır askıya alınan Jelly Bean güncellemesi bugünden itibaren Türkiye’ de OTA ile dağıtılmaya başlandı.

Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi Galaxy S3 için yayınlandı fakat şu anda güncelleme tüm Galaxy S3 kullanıcılarına ulaşmış değil. Güncelleme Imei numaralarına göre yollanıyor. Galaxy S3 Jelly Bean güncellemesi ile 270 MB büyüklüğünde.

Android Jelly Bean Güncellemesi İndir

Güncelleme JRO03C.I9300XXDLIH yapı numarasına ve I9300XXDLID ana bant sürümüne sahip.
Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi şu anda tüm Galaxy S3 cihazlarına ulaşmış değil. Güncellemeyi Kies yada ODIN üzerinden de yapabilirsiniz.
Galaxy S3 Jelly Bean güncellemesi ile genişletilebilir widgetlar, Project Butter, Google Now,Çevrimdışı S-Voice ve Pop-up play özellikleri Google Now, Project Butter ile hızlanan arayüz, çevrimdışı s-voice, Pop-up Play gibi pek çok yeniliği bünyesinde barındırıyor.

Kies’den güncellemeyi kontrol etmek için bu adresten kiesi indirin ve bilgisayarınıza kurun. Programı açtıktan sonra USB kablosu ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve bir süre driverların yüklenmesini bekleyin. Driverların yüklenmesinden sonra kies programı telefonunuzu tanıyacaktır ve güncelleme varsa sizi yönlendirecektir.

Güncelleme Samsung Türkiye tarafından resmi olarak duyuruldu. Galaxy S3 Jelly Bean güncellemesini telefonunuza Kies üzerinden yükleyebilirsiniz.
 


Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: Galaxy S3 Jelly Bean Güncellemesi Yayınlandı

  • hocam şu anda güncelleme kieste görünmüyor cihazım türkiye cihazıdır

    ergin 23 Ekim 2012 13:30 Cevapla
  • yyaa abi benim telefon isvicre samsung galaxy s3 android 4.1.1
    simdi 4.1.2 cikmis ne zaman yukleyecekki??

    Hüseyin 20 Aralık 2012 12:21 Cevapla

Bir Cevap Yazın