Android Haberleri

Galaxy S3 İçin Jelly Bean Performans Güncellemesi

Galaxy S3 Premium Suite Turkiye
Comments (8)
 1. volkan dedi ki:

  ben güncellemeyi yaptım az önce gözüme çarpan ilk gelişme rehbere giriş gayet hızlanmış bence yapılan en iyi yenilik olmuş.

  1. HİDAYET dedi ki:

   Bu yapmış olduğunuz güncelleme , 4.2.1 olmasın ? emin misiniz ? 4.2. olduğuna. Bende yükledim odin ile ama 4.2.1 halen… ???

   1. Oğuzhan dedi ki:

    Sanırım yazıyı yanlış okudunuz. Güncelleme Android sürümünü değiştirmiyor yine Anroid 4.1.2 olarak kalacak telefonunuz. Android 4.2 sızıntı güncellemesinin linki yazımızın içerisinde yer alıyor, o ROM’u yüklediyseniz ancak Android 4.2 olur cihazınız. Android 4.2 Jelly Bean güncellemesinin resmi olarak dağıtılmaya başlanmadığını hatırlatalım.

    1. Hidayet dedi ki:

     İnternette 4.2 için dosyalar mevcut.Zipli hali 935 mb.İndirmiştim. Ama sizin facebooktaki paylaşımınızı ve verdiğiniz link ile alakalı olarak (anlaşılan kısmında yeni versiyon( indirdim.Sizin paylaşımlarınıza itimat ettiğim ve daha önceki güncellemeyi sizin kanalınızla yaptığım için.Bundada sıkıntı omayacağı düşünmüştüm.Neyse genede teşekkürler.Resmi çıkış tarihi Türkiye için temmuz.

 2. volkan dedi ki:

  Güncellemeyi yapıp da herhangi bir değişiklik gören var mı acaba dünden beri kurcalıyorum pek fark yok gibi bide geceden sabaha normalde yüzde 8 şarj yerdi bugün yüzde 6 yemiş bakalım birkaç günlük ortalama ne olcak.

 3. arif dedi ki:

  ben yaptim güncellemeyi bugün öğlen 12 de güncelleme bitti ve %100 şarj ile günü bitiremedim saat 17:30 gibi şarjım bitti bu güncelleme eğer böyle devam ederse sıkıntı büyük demektir. şarjı cok kullanıoyor tekrar şarj edip kontrol edecem

  1. mustys dedi ki:

   Gucellemeden sonraki batarya suresi performans hakkindaki degerlndirmelerinizi paylasabilirseniz seviniriz…

   1. tunahan dedi ki:

    Güncellemeden sonra telefon şarj cihazına bağlı duruma geldi 10-12 saatte %10 u görüyorum ki çok yoğun kullandığım söylenemez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *