background img
Ara 10, 2012
0 0

Galaxy S2 İçin Android 4.1 Kaynak Kodları Yayınlandı

Yazar

Galaxy S2Samsung, eski amiral gemisi Galaxy S2 için Android 4.1 güncellemesinin kaynak kodlarını yayınladı. Galaxy S2 için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmadan önce geliştiriciler için kaynak kodları dağıtıldı.

Samsung’ un geçen seneki amiral gemisi olan Galaxy S2 için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin kaynak kodları ROM geliştiricilerinin kullanımına sunuldu. Kasım ayı içerisinde Galaxy S2 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin sızdırıldığını burada sizlerle paylaşmıştık.

Android 4.1.2 güncellemesiyle Project Butter, Touchwiz Nature arayüz, Samsung bulut hizmeti, Direct Call, Smart Stay, Pop-up Play ve Google Now gibi birçok yenilik Galaxy S2 kullanıcılarına sunulacak.

Merakla beklenen güncelleme henüz resmi olarak Galaxy S2 kullanıcılarına dağıtılmaya başlanmamış olsa da Xda forumlarında daha önce sızdırılan I9100XXLSJ yapı numaralı Android 4.1.2 ROM’ u üzerinde çalışmalar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 2′ de bulunan Multi-window özelliği de bu ROM’ a portlanmıştı.

Samsung’ un Galaxy S2 için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin kaynak kodlarını yayınlaması güncellemeyi Aralık ayı içerisinde sunabileceği gündeme getiriyor.

Galaxy S2 4.3 inç Super Amoled Plus 480 x 800 piksel ekran, 1.2 GHz Dual-core Cortex A9 işlemci, Mali 400MP grafik işlemci, 8 MP ön kamera ve 1650 mAh bataryaya sahip.

Jelly Bean kaynak kodlarına kaynak kısmında bulunan linkten ” GT-I9100_HK “ araması yaparak ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Samsung 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın