background img
Kas 30, 2012
0 0

Galaxy S Advance Jelly Bean Güncellemesi

Yazar

Galaxy S Advance Android 4.1Samsung Galaxy S Advance kullanıcıları için Jelly Bean güncellemesinin tarihi kesinleşti. Galaxy S Advance için Jelly Bean güncellemesi Ocak 2013′ te yayınlanacak.

Samsung’ un 2012 yılının başlarında S serisine dahil ettiği akılı telefonu Galaxy S Advance için güncelleme tarihi belli oldu. Eylül ayı içerisinde Samsung Bulgaristan Facebook sayfasından Galaxy S Advance ve Ace 2 modellerinin Jelly Bean güncellemesi alacağı duyurulmuştu. Android 4.0 Ice Cream güncellemesini daha almayan her iki modelinde Jelly Bean güncellemesinin duyurulmasından sonra kullanıcılar cihazların ne zaman güncellemeyi alacağı beklemeye başladı. Bekleyiş yine Samsung’ un resmi bir Facebook sayfasından gelen paylaşım ile sona erdi.

Samsung Almanya Facebook sayfasından yapılan paylaşıma göre Galaxy S Advance Ocak 2013‘ te Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi güncellemesine kavuşacak. Ocak 2013′ de OTA yoluyla dağıtılacak olan güncellemenin Türkiye’ de ne zaman dağıtılacağı konusunda net tarih şu anda mevcut değil.

Galaxy S Advance, ARM Cortex A9 tabanlı 1 GHz hızında çalışan çift çekirdek işlemci, 4 inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel ve 233 ppi değerinde Super AMOLED ekran, 768 MB RAM, 1500 mAh batarya ve 5 MP kameraya sahip.

Kaynak : Samsung Almanya

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: Galaxy S Advance Jelly Bean Güncellemesi

  • Çok uzun zamandan beri jelly bean güncellemesi beklemekteyiz sırf bu güncelleme gelmediğinden dolayı galaxy ace 2’yi satıp direk jelly bean olarak piyasaya sürülen S3 Mini yi alacaktım umarım en geç ocak ortalarına kadar güncelleme gelir de cihazı satma durumunda kalmam…:)

    Emin 25 Aralık 2012 12:28 Cevapla

Bir Cevap Yazın