background img
Oca 7, 2013
0 0

Galaxy S Advance Jelly Bean Güncellemesi Dağıtılıyor

Yazar

Galaxy-S-Advance-Jelly-BeanSamsung Galaxy S Advance için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi başladı. İşte Galaxy S Advance Jelly Bean güncellemesinin detayları.

Samsung Bulgaristan Facebook sayfasından Eylül ayı içerisinde duyurusu yapılan Galaxy S Advance Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi Rusya’ dan başlayarak dağıtılmaya başlandı. Galaxy S Advance için Jelly Bean güncellemesinin tarihini Kasım ayının son günlerinde paylaşan Samsung verdiği sözde durdu ve Ocak ayında güncellemeyi kullanıcılara sundu.  Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi almadan direk  Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesine kavuşan Galaxy S Advance güncelleme ile birçok yeni özelliğe de kavuştu.

Project Butter sayesinde çok daha hızlı ve stabil performans sergileyen Galaxy S Advance, Touchwiz Nature arayüzü ile çok daha hızlı bir arayüze kavuşmuş oldu. Google’ ın kişisel asistan hizmeti olan Google Now vb. birçok uygulamaya Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesiyle kavuşan telefon için güncellemenin ülkemiz için ne zaman yayınlacağı hakkında net bir bilgi mevcut değil.

Galaxy S Advance için Android 4.1.2 Jelly Bean ROM‘ u  PDA I9070XXLPY, CSC I9070SERLPY ve Modem I9070XXLPY detaylarına sahip. Samsung Galaxy S Advance  için Android 4.1.2 güncellemesi OTA ve Kies yoluyla dağıtılıyor.

Galaxy S Advance, ARM Cortex A9 tabanlı 1 GHz hızında çalışan çift çekirdek işlemci, 4 inç büyüklüğünde 480 x 800 piksel ve 233 ppi değerinde Super AMOLED ekran, 768 MB RAM, 1500 mAh batarya ve 5 MP kameraya sahip.

Ayrıca Galaxy S Advance ile beraber Jelly Bean müjdesi verilen Galaxy Ace 2 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin dağıtım tarihi hakkında bir bilgi bulunmamakta.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın