background img
Eki 7, 2012
0 0

Galaxy S 4 13MP Kamera ve 3GB RAM ile Mi Gelecek ?

Yazar

Sammobile tarafından yayınlanan fotoğraflar Galaxy S 4 ile alakalı beklentileri yeniden alevlendirdi.

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S 3 çıkalı daha 6 ay olmadan Galaxy S 4 ile alakalı bilgiler internette kouşulmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S4’ün Şubat 2013′ de düzenlenecek olan Mobile World Congress (MWC) etkinliğinde tanıtılacağı haberi geçtiğimiz günlerde çok konuşulmuştu ve Samsung Electronics’in Twitter hesabından Galaxy S 4 ile alakalı bu haber yalanlanmıştı.

Galaxy S 4 3GB RAM ile mi geliyor?

Son olarak Samsung’ un resmi olmayan blogu  Sammobile tarafından yayınlanan 3 GB RAM‘ın testleriyle alakalı fotoğraflar Samsung Galaxy S 4 ile alakalı beklentileri de yükseltti.

Bilindiği gibi Samsung Galaxy S 3′ de 1 GB RAM bulunuyor ve Samsung’ un piyasaya geçtiğimiz hafta çıkardığı Galaxy Note 2′ de ise 2 GB RAM bulunuyor. Paylaşılan fotoğrafların herhangi bir Galaxy telefona ait olmadığı söylense de Samsung’ un 2013 yılında çıkarması beklenen yeni Galaxy S ‘in donanımsal özelliklerine eklenmesi bekleniyor.

Ayrıca Galaxy S 4’ ün kamera sensörü ile alakalı da söylentiler devam ediyor. Son olarak sızdırılan kamera modül şemasına göre Samsung 13 MP kamera sensörü üzerinde çalışıyor. Aslında Galaxy Note 2 ‘ de beklenen 13 MP kamera sensörü ertelenmiş ve Galaxy Note 2 8 MP kamera ile piyasaya sürülmüştü. Üzerinden çalışılan 13 MP kamera sensörü Galaxy S 4’ de karşımıza çıkacak mı bunun için biraz daha bekleyeceğiz.

Samsung’ un yeni telefonu ile akalı söylentiler Şubat ayındaki etkinliğe kadar artarak devam edecektir. Bu konuda resmi bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.

Sizce 3 GB RAM ve 13 MP kamera telefonda gerekli mi ?Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: Galaxy S 4 13MP Kamera ve 3GB RAM ile Mi Gelecek ?

  • Ne yaparlarsa güzel yapıyolar ama biraz kibar ve kullanışlı yapsnlar s 3 güzel ama çok kaba karzması yok bi de eplia bakın adamlar kullanışlı ve zarif tasarm yapıyolar lütfn samsun s 4 çıkarsa kibar olsun:)

    Durdu 02 Ocak 2013 09:49 Cevapla

Bir Cevap Yazın