background img
Eki 9, 2012
0 0

Galaxy S 3 Mini Renk ve Fiyatı Üzerine

Yazar

Samsung Galaxy S 3 Mini’ nin renk ve fiyatı ile alakalı yeni bir iddia İskandinav ülkelerindeki perakende firmalarından geldi.

Samsung’ un satış rekorları kıran amiral gemisi Galaxy S 3′ ün mini versiyonun tanıtımının yapılabileceğini daha önce sizlerle burada paylaşmıştık. Samsung’ un 11 Ekim’ de Almanya‘ da düzenleyeceği etkinlik için seçtiği ” Küçük büyük olabilir, büyük küçük olabilir ” sloganı ve Galaxy S 3 tanıtımında kullandığı mavi beyaz renk seçeneklerinin etkinlik davetiyesinde yer alması Galaxy S 3 Mini ile alakalı haberlerin çıkmasına neden olmuştu. Çıkan bu haberler hakkında açıklama yapmayan Samsung yetkileri Galaxy S 3 Mini ile alakalı haberleri doğrular nitelikte. Çünkü Samsung Galaxy S4’ün Şubat 2013’ de düzenlenecek olan Mobile World Congress (MWC) etkinliğinde tanıtılacağı haberinin internette yer bulmasından sonra,  Samsung Electronics’in Twitter hesabından Galaxy S 4 ile alakalı bu haber yalanlanmıştı.Galaxy S 3 Mini Renk Norveç, İsveç ve Finlandiya’ da bugünden itibaren satış listelerine  yeni bir telefon daha girdi. Bu ülkelerdeki perakende firmalarının paylaştığı bilgilere göre Samsung Galaxy S 3 Mini, 2 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak. Galaxy S 3 Mini Metalik Mavi ve Beyaz renk seçenekleriyle GT-I8190 kod numarası ile çıkacak.

Galaxy S 3 Mini‘ nin iki farklı donanımsal özelikle satılacağı iddiası da yer alıyor. Galaxy S 3 Mini NFC çip içeren ve NFC çipi içermeyen iki farklı donanımla satışa sunulacak. NFC teknolojisine sahip Galaxy S 3 Mini’ nin fiyatı 560$ iken NFC tekolojisine sahip olmayanının fiyatı 540$ olarak  belirlenmiş.Ayrıca Galaxy S 3 Mini’ nin çıkış tarihi ise 29 Ekim olarak belirlenmiş gözüküyor.

Galaxy S 3 Mini’ nin çift çekirdekli bir işlemci, 5 MP kamera, 4 inç ekran boyutu ve Andoid 4.1 Jelly Bean İşletim Sistemiyle çıkması bekleniyor. Galaxy S 3-IPhone 5 arasındaki rekabete farklı bir soluk getirmesi beklenen Galaxy S 3 Mini, özellikle Iphone’ dan Android işletim sistemine geçmeyi düşünen kullanıcılar için güzel bir seçenek olabilir.

Detaylar için  Samsung’ un 11 Ekim’ de yapacağı etkinliği merakla bekliyoruz.Kaynak : Engadget

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın