background img
Ağu 28, 2012
0 0

Galaxy S 3’e Kehribar Renk(Kahverengi) Seçeneği Geliyor

Yazar

Samsung’un 2012 yılının en iyi telefonu seçilen Galaxy S 3’e yeni bir renk seçeneği daha eklendi.
Samsung Galaxy S 3’ün neredeyse tüm tanıtımlarında kullandığı “Doğadan ilham aldık” sözüne amiral gemisine eklediği renk seçenekleri ile devam ediyor.
2 ay gibi kısa bir sürede 10 milyondan fazla satan Samsung Galaxy S 3 ilk anda satışa Mermer Beyazı ve Çakıl Mavisi renk seçenekleri ile piyasada satışa sunulmuştu.
Daha sonra Galaxy S 3’e Garnet Red(Bordo),Siyah ve Titan Grey(Gri) renk seçenekleri eklenmişti.
Eklenen renk seçeneklerinin hepsi yine “Doğa” teması üzerineydi.Sadece bordo renk seçeneği hariç.Galaxy S 3 Bordo AT&T için özel olarak üretilmişti.
Şimdi ise Samsung Tomorrow tarafından yayınlanan yeni görsele Galaxy S 3’e kehribar rengi(Amber Brown) eklenmiş oldu.
Ayrıca Samsung, Renklerin bulunabilirliğinin ülkeden ülkeye; operatörden operatöre değişiklik gösterebileceğinin altı çizilmekte.
“Doğadan ilham aldık”sözüyle Galaxy S 3’e eklenen her bir renk ile ilgili açıklamalar ise;
Antik Mısır döneminde lal taşının koruyucu güçlerinin olduğuna inanılırmış. Safir, gerek Hintliler gerek Persler tarafından kullanılmış. Safirin, bir insanın irade gücünü arttırdığı gibi koruyucu etkilerinin bulunduğu da düşünülüyormuş. Gri renk zekayı, sezgiyi ve merakı sembolize ediyormuş. Kehribarın ise yeryüzünün sırlarını içinde barındıran, gizemli ve eşsiz bir taş olduğu belirtiliyor.

Samsung’un blogu yeni renk seçeneklerinin ne zaman satışa çıkacağını belirtmemiş fakat IFA 2012 sonrası Eylül ayının sonlarında yeni renk seçeneklerinin satışa sunulması bekleniyor.Samsung’un amiral gemisinde gayet şık duran rengin çıkış tarihini merakla bekliyoruz.Kaynak: Samsung Tomorrow

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın