background img
Ara 9, 2013
0 0

Galaxy Note 3 İçin 10000 mAh’lik Bataryalı Kılıf

Yazar

Samsung Galaxy Note 3’ün 3200 mAh’lık bataryasına ek olarak 10000 mAh’lik batarya istermisiniz? ZeroLemon tarafından Samsung Galaxy Note 3 için üretilen bataryalı kılıf Galaxy Note 3’e 10000 mAh’lık ek güç sunuyor. 

Akıllı telefonların teknik özelliklerinde yaşanan hızlı gelişme ne yazık ki telefonların bataryalarında yaşanmadı. Telefonlar akıllandıkça pil ömürleri azaldı. Teknoloji devi şirketler sundukları inovasyonlarla akıllı cihazlarının pil ömrünü arttırmayı amaçlasa da neredeyse piyasadaki çoğu telefon günlük yoğun kullanımda 1 günü zor çıkarıyor. Birçok akıllı telefon kullanıcısı yanında şarj cihazı-kablo veya ek batarya taşıyarak telefonun hiç olmadık bir zamanda bitmesine çözüm arıyor. Ek batarya veya kablo karmaşası ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar ise her ne kadar telefonun kalınlığını arttırsa da bataryalı kılıfla bu soruna çare arıyor.

Samsung’un 5.7 inç Full HD Super AMOLED ekran, Exynos 5 Octa 5420 işlemci, 3 GB RAM, 13 megapiksel BSI sensörlü arka kamera, 2 megapiksel ön kamera, Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi ve TouchWiz arayüzüne sahip olan Samsung Galaxy Note 3’ün tüm bu teknik donanıma ve işletim sistemine 3200 mAh‘lik güçlü bir batarya güç veriyor fakat yoğun kullanımda bu bataryanında gün sonunu zor çıkarması Mugen Power‘dan sonra ZeroLemon’u da harekete geçirdi. Mugen Power’ın Galaxy Note 3 için hazırladığı 6500 mAh’lık bataryalı kılıftan sonra ZeroLemon 10000mAh’lık bataryalı kılıf ile Samsung Galaxy Note 3’ün batarya performansını maksimuma çekiyor.

Galaxy Note 3’ün bataryasının yaklaşık 3 katı bataryaya sahip olan kılıf Galaxy Note 3’ün batarya performansını yaklaşık 4 güne çıkarıyor. Telefonu darbelere karşıda koruyan ZeroLemon bataryalı kılıf 59.99$‘dan satılıyor. Samsung Galaxy Note 3’ün 10000 mAh’lık bataryalı kılıfına buradan sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın