background img
Tem 3, 2013
0 0

Galaxy Note 3, 3 GB RAM’e Sahip Olabilir

Yazar

Galaxy Note 3Samsung’un 3 Eylül tarihinde tanıması beklenen telefon-tablet melezi Galaxy Note 3, 3 GB RAM ile gelebilir. İşte Samsung Galaxy Note 3 ile alakalı son detaylar.

Samsung’un merakla beklenen yeni telefon-tablet melezi cihazı  Galaxy Note 3’ün tanıtım tarihi geçtiğimiz günlerde Sammobile tarafından paylaşılmıştı. 3 Eylül’de tanıtılması beklenen phablet modeli için yeni bir iddia gündemde. Güney Kore kaynaklarına göre Samsung’un 5.3 inç ekran boyutu ile büyük ekranlı telefon akımına yol Galaxy Note modelinden sonra 5.7 inç ekran boyutlu Galaxy Note 3 modeli 3 GB RAM değerine sahip olacak.

Galaxy Note 5.3 inç ekran 1 GB RAM, Galaxy Note 2 5.5 inç ekran 2 GB RAM değerleri ile raflarda yerini aldı. Samsung’un 0.2 inç ekran farkı ile satışa sunduğu Galaxy Note 2’den sonra yeni çıkacak olan Galaxy Note 3 modelinde de 0.2 inçlik farkı gözeteceği iddia ediliyor. 5.7 inç veya 5.9 inç ekran boyutu ile tanıtılacak olan Galaxy Note 3 modelinde RAM değeri olaraksa çift kanal teknolojili 3 GB RAM olması bekleniyor.

5.7 inç Full HD Super AMOLED ekran paneline sahip olması beklenen telefonda işlemci olarak Snapdragon 800 yer alacak. Samsung’un büyük ekranlı AMOLED ekranlarda verimlilik sorunu yaşadığından dolayı telefonun LCD ekran paneliyle bazı ülke pazarlara giriş yapması bekleniyor.

Kaynak : Android Beat

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın