background img
Şub 7, 2013
0 0

Galaxy Note 2’ye Pembe Renk Seçeneği Eklendi

Yazar

Samsung Galaxy Note 2 PembeSamsung’un büyük ekranlı android telefon piyasasına öncülük ettiği Galaxy Note serisinin yeni modeli Galaxy Note 2’ye pembe renk seçeneği ekleniyor. Samsung Galaxy Note 2 pembe renk seçeneğinin çıkış tarihi ve detaylar.

Samsung’un 5.5 inçlik telefon-tablet melezi Galaxy Note 2’nin yeni renk seçeneği resmi sitede yerini aldı. Samsung Galaxy Note 2 pembe renk seçeneği ilk olarak 14 Şubat’ta Tayvan’da satışa sunulacak. Telefonun küresel pazarlara ne zaman gireceği konusunda şu anda bir açıklama yok fakat Samsung’un Galaxy Note 2’nin mevcut 4 renk seçeneğine yeni bir renk daha eklendiği aşikar. S-Pen teknolojisine sahip olan Galaxy Note 2’nin yeni renk seçeneğinde S-Pen’de pembe olarak yer alıyor.

5.5 inçlik telefon piyasaya ilk anda titanyum grisi ve mermer beyazı renk seçenekleri ile sunulmuştu.Geçtiğimiz aylarda telefona şarap kırmızısı ve kehribar kahverengisi renk seçenekleri eklenmişti.

Galaxy Note 2, 29 Ekim’de Berlin’de gerçekleştirilen Unpacked etkinliği ile tanıtılmış, Kasım ayı içerisinde de 5 milyonluk satış rakamını geride bırakmıştı. Samsung’un yeni renk seçeneğinin satış rakamlarına nasıl bir etki yapacağını merak konusu. Galaxy Note 2, 5.5 inç 720 x 1280 piksel HD Super AMOLED ekran, 1.6 GHz hızında dört çekirdekli (Quad-Core) işlemci, 2 GB RAM ve 3100 mAh bataryaya sahip.

Kaynak : Samsung

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın