background img
Oca 4, 2013
0 1

Galaxy Note 2′ ye Yeni Renk Seçenekleri

Yazar

Galaxy-Note2-Yeni-RenklerSamsung Galaxy Note 2′ ye 2 yeni renk seçeneği daha geliyor.İşte Samsung’ un 5.5 inçlik telefon- tablet melezi cihazına eklenecek olan yeni renkler.

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Note 2‘ ye siyah renk seçeneğinin ekleneceğini iddiası AndroidSlash sitesi tarafından ortaya atılmış ve Galaxy Note 2’ nin siyah versiyonuna ait bir görsel paylaşılmıştı. Galaxy Note 2′ nin siyah versiyonuna ait olduğu iddia edilen görselin doğru olmadığı ortaya çıktı. Siyah Galaxy Note 2′ den sonra şimdide Galaxy Note eklenecek olan 2 yeni renk seçeneği ile gündemde. Blog of Mobile sitesinin yaptığı habere göre Samsung Galaxy Note 2′ ye Ruby Wine ve Amber Brown renk seçenekleri eklenecek.

Güney Kore’ de yayınlanan bir dergiden çekilen bir görselin de yer aldığı habere göre 5.5 inçlik telefon titanyum gri ve mermer beyazı renk seçeneklerinden sonra  şarap kırmızısı ve kehribar kahverengisi renkleri ile piyasada yer alacak.

8-11 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek olan CES 2013 fuarında bakalım Samsung’ tan Galaxy Note 2′ nin yeni renk seçenekleri ile alakalı bir bilgi gelecek mi?

Kaynak : Blog of Mobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın