background img
May 22, 2014
0 0

Galaxy Note 2 Türkiye Kullanıcılarına Android 4.4.2 KitKat Dağıtılıyor

Yazar

Nisan ayında global pazarda Samsung Galaxy Note 2 kullanıcıları için dağıtılmaya başlanan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi sonunda Türkiye cihazları için de dağıtılmaya başlandı. İşte Samsung Galaxy Note 2 Türkiye kullanıcıları için dağıtılmaya başlanan Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin detayları.

2012 yılının Eylül ayında resmiyet kazanan Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini geçtiğimiz ay dağıtmaya başlayan Güney Koreli üretici global pazarda tüm kullanıcılara güncellemeyi dağıtmaya devam ediyor. Samsung Galaxy Note 4 ile alakalı ilk sızıntıların gelmeye başladığı günlerde Galaxy Note 2 için güncelleme desteğini sürdüren Güney Koreli üretici ülkemizdeki Galaxy Note 2 kullanıcılarının merakla beklediği Android 4.4.2 KitKat güncellemesini OTA ve Kies yoluyla dağıtmaya başladı. Android 4.4.2 KitKat güncellemesiyle birlikte TouchWiz arayüz performans iyileştirmesi, beyaz bildirim çubuğu simgeleri, gelişmiş RAM yönetimi, KNOX güvenlik uygulaması, klavye iyileştirmeleri, batarya performansında artış, kablosuz yazıcı desteği ve kilit ekranında albüm kapağı gibi yenilikleri Galaxy Note 2 kullanıcılarına sunuyor.

Yaklaşık 490 MB büyüklüğünde olan Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin cihazınıza gelip gelmediğini Ayarlar/Cihaz Hakkında/ Yazılım Güncelleştirme adımlarını takip ederek kontrol edebilirsiniz. Güncellenin cihazınıza OTA yoluyla gelmesini beklemek istemiyorsanız Galaxy Note 2 Android 4.4.2 KitKat Türkiye ROM‘unu buradan indirip, cihazınıza ODIN ile kurabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın