background img
Eyl 12, 2012
0 0

Galaxy Note 2 Türkiye Çıkış Tarihi

Yazar

Samsung Galaxy Note 2  29 Ağustos’da Berlin’de gerçekleştirilen Unpacked etkinliğinde resmi olarak tanıtılmıştı. Samsung’ un tablet-telefon melezi olan Galaxy Note 2 detaylı incelemesini burada sizlerle buluşturmuştuk.

5.5 inçlik dev ekranı ve 3100 mAh bataryası ile android canavarı olan Galaxy Note 2, diğer teknik detayları ile de adından uzun süre söz ettireceğe benziyor.

Galaxy Note 2′ nin  yazılımsal  özelliklerinden; Idea Visualizer , Quick Command ve Samsung Air View kullanıcıları meraklandırıyor.
Galaxy Note 2 Idea Visualizer özelliği ile el yazımıza çeşitli şekiller ekleme özelliği getiriyor. Samsung Air View özelliği ise S Planner, e-posta , resim galerisi veya bir videoyu açmak zorunda kalmadan S Pen kalem ile içerikler hakkında ön izleme yapılabiliyor.

Samsung Galaxy Note 2 geçtiğimiz hafta İngiltere ve Hindistan’ da ön siparişe sunulmuştu. Ülkemizde ise Samsung Galaxy Note 2′ nin ne zaman  satışa sunulacağı konusunda resmi bir açıklama gelmedi fakat Samsung yetkilileri Galaxy Note 2′ nin Ekim ayının sonlarına doğru ülkemizde satışa sunulacağı söylüyor.

İngiltere’ de 1500 TL civarında satışa çıkan Galaxy Note 2′ nin Türkiye’ deki satış fiyatının2000-2250 arası olması bekleniyor.
Samsung Galaxy Note 2’nin Türkiye çıkış tarihi ve satış fiyatı resmi olarak duyurulduğunda sizlerle buluşturacağız bizi takip etmeye devam edin.


Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın