background img
Kas 2, 2012
0 0

Galaxy Note 2 Türkçe Video İnceleme

Yazar

Samsung’ un 5.5 inçlik yeni telefon-tablet melezi Galaxy Note 2 için detaylı Türkçe video inceleme ile karşınızdayız.

Galaxy Note ile güzel bir başarı yakalayan Samsung; Samsung Galaxy Note 2 ile daha güçlü ve daha estetik hatlı bir telefonla karşımıza çıkmıştı.

Yenilenen özellikleriyle göz dolduran Galaxy Note 2 teknik özelliklerini daha önce sizinle burada paylaşmıştık. Galaxy Note 2, 5.5 inç 720 x 1280 piksel HD Super AMOLED ekran, 1.6 GHz hızında dört çekirdekli (Quad-Core) işlemci, 2 GB RAM ve 3100 mAh bataryaya sahip.

S Beam, S Voice, Share shot, AllShare Play, AllShare Cast, Smart stay, Social tag, Group tag, Face zoom ve Face slide show özellikleri ile android piyasasına giriş yapan telefon, özellikle S Pen teknolojisiyle kullanıcıları farklı bir kullanım sunuyor. Galaxy Note 2 S Pen ile digital çizimler yapabilir hatta daha önce sizlerle burada paylaştığımız gibi mükemmel bir çalışmaya imza atabilirsiniz.

Son olarak Samsung’ un Galaxy Note 2 için 20 milyon satış rakamını yıllık hedef olarak belirlediğini ve tüm dünya üzerinde ilk bir ayda 3 milyon satıldığını ekleyelim.

Samsung Türkiye tarafından yayınlanan Galaxy Note 2 Türkçe Video İncelemesi, telefon- tablet melezine dair genel hatlarıyla tüm bilgileri sizlere sunuyor.İşte Galaxy Note 2 Türkçe Video İnceleme

Kaynak: Samsung Türkiye

Kategoriler:
İncelemeler

Bir Cevap Yazın