background img
Eki 8, 2012
0 0

Galaxy Note 2 Multi-View Güncellemesi

Yazar

Galaxy Note 2 multi-viewSamsung’ un 5.5 inçlik telefon-tablet  melezi Galaxy Note 2 resmi olarak Türkiye’ de satışa çıkmadan ilk güncellemesini aldı. Galaxy Note 2 multi-view güncellemesi ile çoklu ekran desteği kazandı.

Galaxy Note 2 ‘in tüm teknik özelliklerinin burada sizlerle paylaşmıştık. Galaxy Note 2, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi, 2 GB RAM ve 3100 mAh’ lık bataryası ile satışa sunuldu.

Galaxy Note 2′ ye gelen ilk güncelleme olan multi-view güncellemesiyle aynı anda iki işlemi iki farklı pencerede yapabilirsiniz.  Çoklu pencere özelliği ile ekranı ikiye bölebilir ve iki farklı programı aynı anda çalıştırabilirsiniz. Galaxy Note 2′ ye gelen multi-view güncellemesi Galaxy Note 10.1′ de bulunan çoklu kullanım özelliğine benziyor.

Galaxy Note 10.1 detaylı inceleme yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Galaxy Note 2 multi-view özelliği sadece Samsung’ un uygulamalarıyla sınırlı değil Google programlarıyla da çoklu arayüzü kullanabilirsiniz. Mesela Gmail, Crome, Youtube ve GTalk gibi. Farklı uygulamalar çoklu ekranda kullanılmasa da Twitter’ da çoklu ekranda kullanılabiliyor.Galaxy Note 2 multi-view güncellemesi XXALIJ1 koduyla yayınlandı. XXALIJ1 kodlu yazılımı indirip ODIN’ den yükleyebilirsiniz.

Kaynak : Androidcentral

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: Galaxy Note 2 Multi-View Güncellemesi

  • İyi güzel de,samsung tüm ayrıcalıkları note 2 ye ve glx 3 e vermeye devam ediyor,note 1 e açıkça üvey evlat muamelesi yapıyor.Bu kadar faydalı güncellemeden niye note 1 mahrum bırakılabilir anlamak mümkün değil.Note 1 müşterilerini resmen kobay olarak kullandı.

    Hüseyin Aybar 22 Kasım 2012 00:28 Cevapla

Bir Cevap Yazın