background img
Ara 16, 2012
0 0

Galaxy Note 2 İçin Paper Artist Uygulaması

Yazar

Galaxy Note 2 Çizim ProgramıSamsung’ un 5.5 inçlik telefon- tablet melezi Galaxy Note 2 ile alakalı reklam çalışmalarına yeni uygulaması olan Paper Artist ile devam ediyor. 

Samsung, Ağustos ayının sonunda düzenlemiş olduğu Unpacked etkinliğinde resmi olarak tanıtımını gerçekleştirdiği 5.5 inçlik dev telefonu Galaxy Note 2 için tanıtımlarını hızlandırarak devam ediyor. Ülkemizde de Galaxy Note 2 tanıtım etkinliklerini farklı şehirlerde düzenleyerek telefonunun Türkiye pazarındaki hedeflerini büyütmeyi hedefleyen Samsung, yılın son günlerinde tanıtımlarına Paper Artist uygulaması ile devam ediyor.

Samsung Galaxy Note 2′ de yer alan Paper Artist çizim uygulaması farklı bir video ile tanıtılıyor. Uygulama tanıtımında Uzak Doğu’ nun tarihi sanatı Kirigami sanatından yararlanılıyor. Galaxy Note 2′ nin clip cover kılıfının kapakları açıldığında ortaya çıkan karton sahneler ve animasyonlar, arttırılmış gerçeklik uygulamasına benziyor.

Samsung Galaxy S3′ ün Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinde Galaxy S3′ e de gelecek olan Paper Artist uygulamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Kaynak : Android Authority

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın