background img
Ağu 30, 2013
0 0

Galaxy Gear Manager Uygulamasından İlk Sızıntı Geldi

Yazar

Galaxy Gear ManagerSamsung’un akıllı saati Galaxy Gear modelinin akıllı telefonlara bağlanmasını sağlayacak olan Galaxy Gear Manager uygulamasının ilk ekran görüntüsü ünlü Twitter hesabı Evleaks tarafından sızdırıldı. İşte Galaxy Gear Manager uygulamasının detayları.

Samsung’un 4 Eylül’de Galaxy Note 3 ile birlikte akıllı saati Galaxy Gear modelini de tanıtacağı artık kesinleşti denilebilir. Samsung Türkiye tarafından gununotet.com adresi üzerinden Türkçe olarak tanıtım etkinliğinin takip edilebileceğini buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Evleaks tarafından paylaşılan görsel ile Samsung’un akıllı saati Galaxy Gear’ın SM-V700 model numarasına sahip olacağı da kesinleşmiş oldu.

Samsung Galaxy Gear modelinin daha önce teknik özellikleri ile alakalı bazı bilgilerin sızdırıldığını buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Düz AMOLED ekrana sahip olacak olan akıllı saatin tasarımına ait henüz net bir görsel sızdırılmadı fakat saatin Android telefonlarla iletişim kurmasını sağlayacak olan Galaxy Gear Manager uygulamasının arayüzü Evleaks tarafından sızdırıldı. Arayüzde Clock, My Apss, Samsung Apss, Find My Watch, Settings, Help seçenekleri yer alıyor.

NFC ve Bluetooh ile akıllı telefonlarla eşleştirilen Galaxy Gear, elle eşleme imkanı da sunuyor.

Galaxy Gear modeli 1.67 inç veya 2.5 inç 320 x 320 piksel AMOLED ekran, 1.5 GHz hızında çalışan Exynos 4212 işlemci, Mali T400 grafik işlemci, 1 GB RAM, 6 veya 8 GB dahili depolama NFC, Bluetooth 4.0 LE, hoparlör ve 4 megapiksel kameraya sahip olacak. 

Kaynak : Evleaks

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın