background img
Eyl 13, 2012
0 0

Galaxy Ace 2 ve S Advance İçin Jelly Bean Güncellemesi

Yazar

Samsung’ un orta segment modellerinden olan Galaxy Ace 2 ve S Advance için Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi güncellemesi Samsung Bulgaristan resmi Facebook sayfasından duyuruldu.
Samsung’ un Ace ve Ace Plus modellerinden sonra çıkardığı çift çekirdekli Galaxy Ace 2 modeline ve Galaxy S Advance modeline Jelly Bean güncellemesi geliyor.
Her iki telefonda şu anda Android 2.3 Gingerbread sürümü ile piyasada bulunuyor. Android 4.0 Ice Cream güncellemesini daha almayan her iki modelinde Jelly Bean güncellemesinin onaylandı. Resmi bir sayfadan Jelly Bean güncellemesinin geleceğinin söylenmesi hem Galaxy Ace 2 hemde Galaxy S Advance kullanıcılarını sevindirdi.
Gsmarena’ nın paylaştığı habere göre Samsung Bulgaristan resmi Facebook sayfasında
“Galaxy S Advance ve Galaxy Ace 2 modellerine ne zaman Android 4.0 Ice Cream güncellemesi yayınlanacak ? ” sorusu üzerine Facebook sayfasından sorumlu Samsung yetkilisi  Android 4.0 Ice Cream güncellemesinin Galaxy Ace 2 ve S Advance modelleri için atlanacağı ve doğrudan Android 4.1 Jell Bean güncellemesinin çıkacağını söyledi.
Bu haber şu anda Samsung tarafından resmi olarak doğrulanmasa da resmi bir Facebook sayfasından Jelly Bean güncelleme haberinin paylaşılması kullanıcıları ümitlendirdi.
Galaxy S Advance ve Galaxy Ace 2 için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin ne zaman çıkacağı konusunda net bir tarih bulunmuyor fakat yıl sonuna kadar her iki modelinde güncelleneceğini düşünüyoruz.
Facebook üzerinden yapılan fakat daha sonra gerçekleşmeyen açıklamaları düşündüğümüzde iki model içinde resmi açıklamanın yapılarak güncelleme tarihlerinin verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.Kaynak : Gsmarena

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın