background img
Şub 3, 2013
0 0

Galaxy Ace 2 ve Note İçin Güncelleme Tarihi

Yazar

Samsung Android 4.1.2Samsung android telefon ve tabletlerine sunacağı Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi ile alakalı tarih verdi. İşte Galaxy Ace 2 ve Galaxy Note için Jelly Bean güncellemesi tarihleri.

Samsung, amiral gemisi Galaxy S3 ve 5.5 inçlik telefon-tablet melezi Galaxy Note 2’ye sunduğu Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini diğer telefon ve tabletlerine sunmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy S2 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini İspanya’dan başlayarak dağıtmaya başladığını buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Samsung Ukrayna tarafından paylaşılan bilgiye göre Samsung Galaxy Note, Galaxy Ace 2, Galaxy S Advance, Galaxy Tab 7.0 Plus ve Galaxy Tab 8.9 modelleri de Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi alacak.

Samsung Galaxy Note için Jelly Bean güncellemesinin sızıntıları Kasım ayından itibaren piyasada yer alırken resmi güncelleme 1 Mart‘tan itibaren kullanıcılara sunulacak. Güncellemenin bu kadar gecikmesi Exynos işlemcilerde yaşanan güvenlik sıkıntısı olabilir.

Samsung Galaxy S2 için Jelly Bean güncellemesi ise Mart ayından itibaren Avrupa’da yerini alacak. Galaxy S Advance için güncelleme ise 18 Şubat‘tan itibaren dağıtılmaya başlanacak.

Galaxy Ace 2 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemsi ise diğer modellere göre biraz gecikecek. Galaxy Ace 2 kullanıcıları Jelly Bean güncellemesine Nisan ayında kavuşacak.

Samsung akıllı telefonlarına sunduğu Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini tabletlerine de sunacak. Galaxy Tab 7.0 Plus  ve Galaxy Tab 8.9 modellerine de Mart ayına kadar güncellemeyi sunacak.

Kaynak : Samsung

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın