background img
Şub 11, 2013
0 0

Galaxy Ace 2 Jelly Bean Güncellemesinin İlk Görüntüleri

Yazar

Galaxy Ace 2 Jelly BeanSamsung’un Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi vereceği telefonları arasında yer alan Galaxy Ace 2 modeli için güncellemenin ilk görüntüleri Sammobile tarafından paylaşıldı. 

Samsung Ukrayna tarafından geçtiğimiz günlerde Galaxy Ace 2’nin güncelleme takvimi paylaşılmış. Paylaşılan takvime göre Samsung Galaxy Ace 2 modeli için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi Nisan ayında dağıtılacak fakat Samsung’un güncelleme ile alakalı test ROM’undan ilk görüntüler paylaşıldı. GT-I8160 kod numarasına sahip Galaxy Ace 2’nin Jelly Bean güncellemesi ile alakalı 2 görsel paylaşan Sammobile’a göre güncelleme daha erken kullanıcılara sunulabilir.

Galaxy Ace 2 Jelly Bean güncellemesinin test ROM’undan paylaşılan görseller yakında test ROM’unun sızdırılabileceğini gösteriyor. Resmi güncelleme dağıtılmaya başlanmadan önce Mart ayında Galaxy Ace 2 kullanıcıları Jelly Bean güncellemesini test etme imkanına kavuşabilir.

Samsung Galaxy Ace 2 Android 2.3 Gingerbread ve TouchWiz 4 arayüzüne sahip. Galaxy Ace 2, Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini almadan doğrudan Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve TouchWiz Nature arayüzüne kavuşacak.

Telefon için yayınlanacak olan Jelly Bean güncellemesiyle Direct call, Smart Stay ve Pop-up play vb. özelliklerin telefonda yer almasını bekliyoruz. Ayrıca Jelly Bean güncellemesi ile Project Butter sayesinde daha hızlı geçişlere sahip olacak olan telefon için Jelly Bean güncellemesinin detaylarının yakında paylaşılmasını bekliyoruz.

Kaynak : Sammobile

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın