background img
Şub 27, 2013
0 0

Galaxy Ace 2 İçin Jelly Bean Güncellemesi Sızdırıldı

Yazar

Galaxy Ace 2 Jelly BeanSamsung’un Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi vereceği telefonlar arasında yerini alan Galaxy Ace 2 için ilk Jelly Bean ROM’u sızdırıldı. Sammobile tarafından paylaşılan Galaxy Ace 2 Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin detayları.

Geçtiğimiz günlerde Sammobile tarafından görselleri paylaşılan Samsung Galaxy Ace 2 Android 4.1.2 Jelly Bean test ROM’u yine Sammobile tarafından indirmeye sunuldu. GT-I8160 model numarasına sahip olan Galaxy Ace 2 için Jelly Bean güncellemesi Samsung Ukrayna’nın paylaştığı bilgilere göre Nisan ayında dağıtılmaya başlanacak. Fakat bu sızıntı ROM, güncellemenin erken dağıtılacağının habercisi olabilir.

Samsung Galaxy Ace 2 Android 2.3 Gingerbread ve TouchWiz 4 arayüzüne sahip. Telefon Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesini almadan doğrudan Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve TouchWiz Nature arayüzüne kavuşacak. I8160XXMB2 yapı numarası ve 3.0.31 çekirdek sürümüne sahip olan güncelleme 512MB boyutunda.

Telefon için yayınlanacak olan Jelly Bean güncellemesiyle Direct call, Smart Stay ve Pop-up play vb. özelliklerin telefonda yer almasını bekliyoruz. Ayrıca Jelly Bean güncellemesi ile Project Butter sayesinde daha hızlı geçişlere sahip olacak olan telefon için Jelly Bean güncellemesinin detaylarının yakında paylaşılmasını bekliyoruz. Güncellemeyi buradan indirerek ODIN yoluyla kurabilirsiniz. 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın