background img
Nis 8, 2015
0 0

Football Manager Classic 2015 Tabletlere Geldi

Yazar

Sports Interactive’in sevilen oyunu Football Manager sonunda geniş içerikleri ve PC sürümüne daha yakın oynanış ve arayüzü ile Android Tablet ve iPad’lere geldi. Football Manager Classic 2015 ismi ile Android Tablet ve iPad platformu için ilgili marketlerde yerini alan menajerlik oyunu ile alakalı tüm detaylar haberimizde sizlerle.

2006 yılında PSP için çıkan Football Manager Handheld uygulaması akıllı telefonların hayatımızda daha çok yer almasıyla birlikte 2010 yılında iOS platformuna, 2012 yılında ise Android platfromuna merhaba demişti. Football Manager’ı farklı bir tutku olarak gören Football Manager oyuncuları CM ile başlayan bu tutkunun mobil platformlarda çok kısıtlı içerik ile sınulmasından dolayı Sigames’i tüm platformlarda eleştiri yağmuruna tutuyordu. Football Manager sevdalılarının sesini duyan Sigames’ten beklenen hamle bugün geldi. Android Tablet ve iPad platfromu için duyurulan Football Manager Classic 2015 oyunu Football Manager Handheld oyunlarına göre çok daha geniş içerik ve PC sürümüne daha yakın oynanış ve arayüzü ile dikkat çekiyor.

Football Manager Classic Android TabletFootball Manager Classic 2015 ile mobil oyunlarında da üç boyutlu oyun motorunu dahil eden şirket, FM Classic 2015’te aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 51 ülke ve 117 ligde kariyer yapma fırsatı sunuyor. Football Manager Handheld 2015’te 14 ülke ve 35 lig bulunuyordu (Türkiye Ligi ne yazık ki FM Handheld 2015’te yer almıyordu). PC versiyonundaki Classic modu birebir Android Tablet ve iPad uygulamasına taşımaya özen gösteren Sigames, Football Manager 2015’in PC sürümünde başladığınız kariyerinizi tabletinizde devam etme imkanı da sunuyor.Aynı şekilde tablette oynadığını kariyerinizi bilgisayarınızda da devam edebilirsiniz.

football-manager-classic-2015_214,99 pound fiyatlandırma ile İngiltere’den başlanarak Apple Store ve Google Play’e gelen oyunun gece yarısından sonra ülkemizde de erişilebilir olmasını bekliyoruz. Şu anda yaklaşık 25 farklı tablet modelinde stabil olarak çalışan Football Manager Classic 2015 oyunu ilerleyen günlerde desteklediği tablet modelini güncellemelerle arttırmayı hedefliyor. Oyunun desteklediği tablet modellerine buradan göz atabilirsiniz.

Football Manager Classic 2015 Android Tablet uygulamasını buradan Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Football Manager Classic 2015 özellikleri

• Sürükleyici Bir Maç Günü Tecrübesi

Tablet’te ilk kez maçın heyecanını Football Manager’ın büyük beğeni toplayan 3D maç motoru ile yaşayabilir ve çok çeşitli kamera açıları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca kapsamlı oyun içi istatistik ve rapor akışından, Asistan Menajerinizin tavsiyelerinden ve ligdeki diğer maçlara ait skor güncellemelerinden faydalanabilirsiniz.

• Sezgisel, Dokunmatik Ekran için Optimize edilmiş Menü Sistemi

Football Manager Classic 2015 ile kulüp yönetiminde ihtiyaç duyacağınız her şey gerçek anlamda parmaklarınızın ucunda.

• Küresel Oyuncu Araştırma

Yarının süper starını keşfetmek için 150.000’den fazla oyuncu barındıran küresel yetenek veri tabanından faydalanın. Gözlemcileri ligler ve bölgeler hakkındaki bilgilerini temel alarak işe alıp rakiplerinize karşı avantaj elde edin. Derinlemesine gözlemci raporları ve anlaşılır arama seçenekleri ve sonuçlarıyla tüm bunları ve daha fazlasını kolayca yapın.

• Oyuncular, Teknik Ekip ve Medya ile Etkileşim

Bakış açınızı basına iletmek, oyuncularınızın hareketlerini kontrol etmek veya yönetim kurulundan daha fazlasını mı talep etmek istiyorsunuz? Hepsi burada… Football Manager Classic 2015’in interaktif ve sürükleyici oyun dünyası sayesinde Son Transfer Günü’nde bile söz sahibi olabiliyorsunuz.

• Kapsamlı Oyuncu ve Takım Antrenmanı

Kadronuzun gelişimi ve günlük antrenman programı üzerinde tam kontrol sahibisiniz. Takımınız için genel bir odak seçin, oyuncular için bireysel rutinler belirleyin ve hatta dinlenme günlerini programlayın. Sadece maç günlerine odaklanmak istiyorsanız bütün bu görevleri Asistan Menajere de devredebilirsiniz.

• Esnek Menajerlik Yapısı

Kulübün günlük yönetim işleri üzerinde ne kadar kontrolünüz olacağına siz karar veriyorsunuz. Görevleri Asistan Menajere devredebilir veya kulübe ilişkin her detayla bizzat ilgilenebilirsiniz. Hatta isterseniz transfer işlerine bakacak bir Futbol Direktörü veya genç oyuncularınızla ilgilenecek bir Altyapı Sorumlusunu işe alabilirsiniz.

• Hızlandırılmış Oyun Seçeneği

Football Manager Classic 2015 ile “anında sonuç” seçeneğini tercih ederek doğrudan maçın sonuna atlayıp gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Bu seçeneği tercih ederseniz, maç planlarında takımınızın yokluğunuzda izleyeceği bir maç stratejisi seçebilirsiniz.

• Mücadele Modu

Menajerlik kabiliyetinizi kısa dönem mücadelelerle sınayın. Neredeyse sadece çocuklardan oluşan bir kadroyla kupayı kazanabilir veya sezonun ilk yarısını ligin son sırasında tamamlayan bir takımı kurtarabilir misiniz?

• Ve çok ama çok daha fazlası…

Football Manager Classic 2015 ayrıca derinlemesine maç sonrası analiz ve gelişimlerini hızlandırmak isteyen menajerler için oyun içi açılabilir öğeler gibi birçok başka seçenek sunuyor.

Kategoriler:
Android Haberleri
  • Kardeş merhaba,

    Pc verisyonundaki oyunu mu tablete nasıl aktaracağım? steam dan buluta kaydettim ama tabletten onu nasıl açacağım onu bilmiyorum. Bu arada pc versiyonundaki oyunum classic mod değil ful versiyon. Onu da aktarabilir miyim? cevap verirsen sevinirim.

    alper demirel 14 Ağustos 2015 13:48 Cevapla

Bir Cevap Yazın