background img
Mar 12, 2014
0 0

Flappy Bird Android’e Geri mi Geliyor?

Yazar

Dong Nyguen tarafından geliştirilen ve 2014 yılının ilk iki ayında en çok konuşulan oyunlardan olan Flappy Bird tekrardan Google Play Store’da yerini alabilir. Dong Nyguen’in Rolling Stone dergisine verdiği röportajın detayları haberimizde sizlerle.

24 Mayıs’ta ilk olarak Apple Store’da yerini alan Flappy Bird oyunu Android platrformu için Google Play Store‘da yerini almasından sonra elde ettiği popülerlik çok uzun sürmemiş oyunun geliştiricisi Dong Nyguen oyunun fişini 9 Şubat’ta çekmişti. Günde 50 bin dolar reklam geliri sunan Flappy Bird oyunu Google Play Store ve Apple Store’dan kaldıran Dong Nyguen oyunun bağımlısı olan kullanıcılar için sevindirici haberi Rolling Stone’a verdiği röportajda sundu.

“Flappy Bird tekrardan ilgili mağazalarda yerini alacak mı?” sorusuna uygulamayı revize edilmiş haliyle tekrardan ilgili mağazalarda sunacağını söyleyen Dong Nyguen özellikle iOS kullanıcılarından konu ile alakalı çok fazla istek aldığını söylüyor. Flappy Bird oyunun yaptığı bağımlılığı uyarı mesajı ile önleme düşüncesinde olduğunu verdiği röportajda ortaya koyan Nyguen Flappy Bird’ün yanında Google Play Store’da 3 yeni oyun daha sunacağının ilk sinyalini verdi.

8-bit teknoloji ile hazırlan ve henüz adını koymadığı kovboy shooter oyunu, Kitty Jetpack ve Checkonaught adını verdiği iki oyunu daha oyun severlerle buluşturmayı hedefleyen Dong Nyguen, Flappy Bird ile yakaladığı başarıyı bakalım yeni oyunları ile yakalayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Rolling Stone

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın