background img
Nis 10, 2014
0 0

Facebook’da Mesajlaşmak İçin Facebook Messenger Zorunlu Hale Geliyor

Yazar

Facebook’u mobil cihazından kullananlar yakında Facebook Messenger uygulamasını cihazlarına kurmak zorunda kalacaklar. İşte Facebook’da mesajlaşmak için zorunlu hale gelecek olan Messenger uygulaması hakkında son detaylar.

Mobil sektörün her geçen gün büyümesiyle birlikte günlük hayatımızda daha çok yer almayan başlayan sosyal medya özellikle de Facebook yaptığı satın alma ve uygulamalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. 2014 yılına 19 milyar dolara WhatsApp‘ı satın almasından sonra yaptığı yenilik ve uygulamalarla adından söz ettirmeye devam eden Facebook, mobil sektörde çok daha etkin olacağını 2 hafta içerisinde yayınlayacağı güncellemeyle duyurmaya hazırlanıyor.

Facebook mobil uygulaması üzerinden mesaj göndermek isteyen kullanıcılarına Facebook Messenger uygulamasını zorunlu  hale getirecek olan şirket geçtiğimiz günlerde iOS kullanıcıları için ücretsiz sesli görüşme özeliği eklediği uygulamasını mobil sektörün en popüler uygulaması yapmaya niyetli gibi gözüküyor. Facebook’un mesajlaşma için Messenger uygulamasını zorunlu hale getirmesi kullanıcılardan tepki mi çekecek yoksa Facebook Messenger’ın popülaritesini daha da arttırcak mı bekleyip göreceğiz.

Kaynak : The Verge

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın