background img
Tem 2, 2013
0 0

Evleaks’in Kimliği Belli Oldu

Yazar

Evleaks KimlikMobil dünyanın efsane Twitter hesabı Evleaks’in arkasındaki isim belli oldu. Yaklaşık bir yıl boyunca kimliğini gizli tutmayı başaran Evleaks, kimliğini Androidpolice.com’a verdiği röportajla açığa çıkardı. İşte  Evleaks yani Evan Blass’ın o röportajından çarpıcı noktalar.

Geçtiğimiz Ağustos ayında mobil dünyaya sızdırdığı telefon ve tablet modelleri ile renk katan Evleaks‘in gerçek kimliği belli oldu. Evleaks teknoloji dünyasının yakından tanıdığı eski Engadget editörlerinden Evan Blass çıktı. Bazı basın mensupları tarafından kimliğinin artık bilinmesinden ve er geç gerçek kimliğinin ortaya çıkacağını düşünen Evleaks, Androidpolice.com‘a röportaj yaparak kimliğini açıkladı. Gerçek adının Evan Blass olduğunu açıklayan Evleaks mobilite dünyasına 2005 yılında Engadget editörlüğü ile giriş yapmış. 3 yıl Engadget.com’da editörlük görevini yerine getiren Blass daha sonra obsessable.com isimli siteyi kursada istediği başarıyı bu site ile yakalayamadığını belirtiyor.

2010 yılından Pocketnow.com’da editörlük koltuğa oturan Evan Blass, 2012 yılında sızdırdığı telefon ve tablet modelleri ile bir anda mobil dünyanın gündemine oturmuştu. HTC ve Nokia yöneticileri ile yakın ilişkiler içerisinde olduğunu açıklayan Evan Blass, yayınladığı sızıntı görüntüleri nasıl elde ettiğini açıklamaktan çekinmiş.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4 için Expansys’nin hazırladığı görsel üzerinde değişiklik yaparak kullanan Evleaks bu hareketinden dolayı pişman olduğunu Androidpolice.com ile yapmış olduğu röportajda belirtiyor. Son olarak kullandığı telefonun Samsung Galaxy Nexus olduğunu belirten ünlü Twitter efsanesinin Androidpolice ile yaptığı röportajın tamamını kaynak kısmında bulunan linkten okuyabilirsiniz.

Kaynak : Androidpolice

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın