background img
Mar 6, 2013
0 0

Evleaks’in Galaxy S4 Görseli Alıntı Çıktı

Yazar

Galaxy S4 GT-I9500Ünlü Twitter hesabı Evleaks’in dün paylaştığı Samsung Galaxy S4 GT-I9500 görseli alıntı çıktı. Evleaks twitter hesabından Galaxy S4 görsellerini kaldırdı fakat Evleaks’in paylaşımlarına olan güven sarsıldı.

Paylaştığı görsel ve teknik özelliklerle birçok cihazın tanıtımından önce bilgilerini sızdıran ünlü Twitter hesabı Evleaks bu sefer alıntı bir görsel ile kendisine olan güveni sarstı. Samsung Galaxy S4’e ait olduğu ileri sürülen görseli dün burada sizlerle paylaşmış ve görselin gerçeği yansıtmayabileceğini söylemiştik. Sammobile’ın güvenilir kaynaklarına dayandırdığı bilgiye göre Samsung Galaxy S4’te fiziksel home tuşu yer alacak fakat Evleaks’in paylaşımında bu tuş yer almıyordu.

Avrupa merkezli online perakende sitesi Expansys‘in grafik tasarımı ile ortaya konulan görsele @Evleaks eklentisini yaparak Twitter da paylaşan Evleaks resmin Expansys‘e ait olduğu baskıları üzerine ilgili görselleri hesabından kaldırdı. Samsung Galaxy S4’ün resmi tanıtımı öncesi yaşanan bu durum Evleaks’in paylaşımlarına olan güveni sarstı.

Samsung yine amiral gemisinin tasarımını sır gibi saklayarak 14 Mart’taki lansman öncesi sızıntıların önüne geçmişe benziyor. Her ne kadar telefonun teknik özellikleri geçtiğimiz günlerde AnTuTu benchmark testinde ortaya çıkmış olsa da Samsung, yeni amiral gemisinin heyecanını yayınladığı tanıtım videoları ile sürdürecek gibi.

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın