background img
Eyl 25, 2013
0 0

Esnek Ekranlı ve Uygun Fiyatlı Galaxy Note 3 Geliyor

Yazar

Samsung Galaxy Note 3Güney Kore medyasına  göre Samsung’un Eylül ayının ilk günlerinde Almanya’nın Berlin şehrinde resmiyet kazandırdığı yeni phablet modeli  Galaxy Note 3’ün farklı varyanslarının yakında piyasada olacak. Samsung’un uygun fiyatlı Galaxy Note 3 ve esnek ekranlı Galaxy Note 3 modellerini hazırladığı iddia ediliyor.

Unpacked Episode 2 etkinliğiyle resmiyet kazanan telefon-tablet melezi Galaxy Note 3’e Samsung’un tıpkı Galaxy S4 modelinde olduğu gibi farklı varyanslar ekleyeceği iddia ediliyor. Güney Kore meydasının tanıtım etkinliği öncesinde de dillendirdiği ucuz Galaxy Note 3 modeli ile alakalı iddialar halen devam ediyor. İddialara göre Samsung, gelişmekte olan ülke pazarların için daha düşük donanıma sahip Galaxy Note 3 modelini Kasım ayından itibaren satışa sunacak. Samsung’un şu anda en güçlü mobil cihazlarından birisi olan phablet modelinin ucuz versiyonunda ekran panelinin, kamera donanımın ve işlemcinin farklı olması bekleniyor.

Samsung’un uygun fiyatlı Galaxy Note 3 modelinden sonra  sınırlı sayıda esnek ekranlı Galaxy Note 3 modelini piyasaya sunacağı iddia ediliyor. Chosun ve ZDNet Kore‘nin haberine göre LG ile esnek ekranlı ilk mobil cihaz konusunda rekabet içerisinde olan Samsung’un CES 2014’te esnek ekranlı Galaxy Note 3’ü görücüye çıkarması bekleniyor.

Galaxy S4‘te donanım anlamında çeşitlilik sunan Samsung’un benzer bir hamleyi Galaxy Note 3cephesinde de sürdürmek istediğini görüyoruz. Bir süre önce gelişmekte olan ülkelere LCD ekranlı Galaxy Note 3’ün hazırlandığı ve telefonun kasım ayı içerisinde satışa sunulacağı bildirilmişti. Sınırlı sayıda üretilecek olan Note 3’ün Güney Kore’de satışa sunulması bekleniyor.

Kaynak : Android Authority

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın