background img
Mar 1, 2013
0 0

Erdil Yaşaroğlu İle Galaxy Note 10.1 Deneyimi

Yazar

Galaxy Note 10.1Samsung Galaxy Note 10.1 ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu ile üniversitelere gidiyor. “Erdil Yaşaroğlu ile Yaratıcılık Note’ları” isimli etkinlik ile 11 üniversiteye gitmeyi planlayan Samsung, ilk etkinliği geride bıraktı bile. Sırada Karadeniz Teknik Üniversitesi var.

Ünlü karikatürist Erdil Yaşaroğlu, Samsung Galaxy Note 10.1 ile 11 farklı üniversiteye konuk oluyor. 28 Şubat’ta Boğaziçi Üniversitesi‘nde gerçekleştirilen etkinlikle projeye ilk adımını İstanbul’da atan Samsung, Mart ve Nisan ayında 10 farklı üniversiteye daha konuk olacak. Erdil Yaşaroğlu’nun deneyimlerini paylaştığı etkinlik Samsung’un Erdil Yaşaroğlu ile düzenlediği ilk etkinlik değil. 28 Aralık 2011‘de Kırklareli’nin Pınarbaşı ilçesinde 13 saatlik çalışma sonucunda yaklaşık 11 bin metre kare büyüklüğünde karikatür çizerek Guinness rekorlar kitabına giren karikatürist Galaxy Note 10.1 ile bu kez üniversiteleri geziyor. Etkinlik kapsamında Galaxy Note 10.1′ i deneyebilir hatta Galaxy Note 10.1 kazanabilirsiniz. 28 Şubat’ta düzenlenen etkinlikte #notumolsun hashtagi ile en çok retweet edilen tweet sahibine Galaxy Note 10.1 hediye eden şirket, etkinliğin yeni durağı Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde nasıl bir yol izleyecek bekleyip göreceğiz.

“Erdil Yaşaroğlu ile Yaratıcılık Note’ları” etkinliği Karadeniz Teknik Üniversitesi Kanuni Kampüsü Mehmet Yazıcı Amfisinde 6 Mart Çarşamba saat 11:30‘da başlayacak. Etkinliğin diğer üniversitelerde ne zaman yapılacağı veya hangi üniversitelerde düzenleneceğini Facebook üzerinden açılan bu etkinlikten takip edebilirsiniz. Etkinlikte Galaxy Note 10.1‘in öne çıkan özelliklerinden olan S-Pen teknolojisini ve Adobe Photoshop, Pop-up Play, Çoklu Ekran, Shape&Formula Match  gibi özelliklerini test edebilirsiniz. Samsung Galaxy Note 10.1’in tüm teknik özelliklerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Erdil Yaşaroğlu’nun Guinnes rekorlar kitabına giren çalışması ile sizleri başbaşa bırakalım. İyi Seyirler…

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın