background img
Ağu 8, 2012
0 0

En İyi Samsung Galaxy S3 Koruyucu Kılıfları

Yazar

Samsung Galaxy S3 ün satışlarının 10 milyonu geçtiğini hepimiz okuduk.

Mobil dünyada biliyorsunuz ki iş sadece akıllı telefonu almakla bitmiyor, sonrasında kılıfından ekran koruyucusuna bluetooth kulaklığa bir sürü aksesuarla telefonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bu yazımızda telefonumuzun koruması için en önemli etkenlerden birisi olan kılıf seçeneklerini inceleyeceğiz ve ne tür kılıflar var, hangisinin ne avantajı ne dezavantajı var anlamaya çalışacağız.

Genel olarak 4 farklı tür kılıfı piyasada bulabilirsiniz. Bunlar:

1. Flip Case

Flip caseler son zamanlarda en çok tercih edilen kılıf olarak göze çarparken, flip caseleri ön plana çıkaran en önemli özellikleri ince tasarımları ve cihazla olan özel entegrasyonları.

Samsung’un kendi üretimi Galaxy S3 Flip Caseleri de mevcut. Hepsiburada‘ dan 59.90 TL ye açık mavi, sarı veya pembe renkte seçeneklerinden birini sipariş verebilirsiniz.

2. Hard Case 

Eğer telefonunuzu sıklıkla yere düşüren biriyseniz bu kılıflar tam size göre.  Güçlü polykarbondan yapılan bu kılıflar darbe esnasında telefonunun ön ve arka yüzünde meydana gelebilecek olası hasarları maksimum düzeyde absorbe ederek sizi ciddi zararlardan koruyabilir.

Çok sayıda tek renk seçeneğinin yanı sıra çift renk kombinasyonları da bulunan Belkin marka kılıfları yine Hepsiburada‘dan 34.90 – 44.90 TL fiyat aralığında sipariş verebilirsiniz.


3. Skin Case (Silikon Kılıf)

Etrafta sıklıkla gördüğünüz rengarenk silikon kılıflar bu kategoriye giriyor. Silikon kılıfların en çekici yanı çok çeşitli renklerde olmaları ve ince tasarımlarıyla telefonun hold, kamera, ses tuşlarını rahat kullanmanızı sağlamaları. Dezavantajları ise telefonun sadece yanlarını ve arka kısmını korumaları önyüzünü korumamaları.

Hepsiburada’da Amzer ve Samsung marka silikon kılıfları 24.90 TL den sipariş verebilirsiniz.

4. Leather Case (Deri Kılıf) 

Deri kılıflar flip caseler gibi telefonun 4 bir yanını kapladıkları için daha etkin bir koruma sağlıyorlar.
Tamamı deri veya arka ve yanları deri önyüzü saydam plastik olan modelleri mevcut.
Suni deri ve gerçek deri seçenekleri mevcut.

Fiyatları 24 – 85 TL aralığında değişiyor.

Kaynak: Android Central 

Kategoriler:
İncelemeler

Bir Cevap Yazın