background img
Tem 1, 2014
0 0

Discovery Android 4.4 KitKat Beta Güncellemesi 2 Temmuz’da Geliyor

Yazar

General Mobile Discovery kullanıcılarının merakla beklediği Android 4.4 KitKat güncellemesinin tarihi sonunda belli oldu. General Mobile’ın sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre Discovery için Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin beta sürümü 2 Temmuz’da dağıtılacak.

2013 yılının ikinci yarısına Discovery modeli ile damga vuran General Mobile, 1 milyon satış rakamını geride bırakan telefonu Discovery için en büyük güncellemeyi yayınlamak için geri sayımı başlattı. Yaklaşık 1 sene önce satışa sunulan  General Mobile Discovery modeline şu ana kadar 6 adet güncelleme veren şirket eski amiral gemisini için merak beklenen Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin beta sürümünü yarın OTA yoluyla dağıtmaya hazırlandığı sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Discovery kullanıcıları için sorunsuz bir arayüz ve kullanıcı deneyimi sunmak için Haziran ayı boyunca test çalışmaları yapan General Mobile yayınlayacağı ilk Android 4.4 KitKat güncellemesini beta olarak isimlendirerek kullanıcılardan gelecek olan geri bildirimlerle stabil Android 4.4 KitKat ROM‘unu hazırlamaya devam edecek gibi gözüküyor.

General Mobile Discovery modeli için 2 Temmuz‘da dağıtılacak olan Android 4.4 KitKat güncellemesiyle hangi yeniliklerin cihaza geleceğiyle alakalı henüz net bir bilgi bulunmuyor fakat buradaki haberimizde sizlerle paylaştığımız Android 4.4 KitKat işletim sisteminin sunduğu birçok yeniliğin telefona geleceğini söyleyebiliriz.

Güncelleme ( 02/07/2014 12:25)

General Mobile Discovery Android 4.4.2 KitKat beta güncellemesi OTA yoluyla değilde link ve kurulum aşamalarının mail adresine gönderilmesi akışıyla dağıtılmaya başlandı. Android 4.4 KitKat güncellemesiyle alakalı detaylar için aşağıdaki haberimize göz atabilirsiniz.

General Mobile Discovery Android 4.4 KitKat Beta

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın