background img
Eki 23, 2013
0 0

Dead Trigger 2 İçin Geri Sayımda Son Saatler

Yazar

Dead Trigger 2Madfinger Games tarafından hazırlan Android platfromunun popüler oyunları arasında olan Dead Trigger oyunun yeni versiyonu için geri sayım devam ediyor. Nvidia’nın CES 2013’te düzenlediği etkinlikle ilk kez duyurulan oyun bu akşam Android platformu için Google Play’de yerini alacak.

Nvidia’nın CES 2013’te tanıttığı taşınabilir oyun konsolu Project Shield için hazırlanmış olan videoda ilk kez ortaya çıkan Dead Trigger 2 oyununun 23 Ekim’de Google Play’de yerini alacağını Eylül ayında yaptığı açıklama ile duyuran Madfinger Games yeni oyunu için heyecanı resmi sitesine konumlandırdığı geri sayım sayacıyla devam ediyor. Tegra 4’ün referans alındığı bir tablet için ilk oynanış videosu yayınlanan Dead Trigger 2 gelişmiş 3D motoru ve yeniliklerle selefini geride bırakmak için bu akşam Google Play’e geliyor.

FPS oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Dead Trigger oyununun yeni versiyonun yayınlanmasından kısa bir süre sonra AndroidCanavari.Net’te incelemesini bulabilirsiniz. Türkiye saatiyle 23:00’da bitecek olan geri sayım öncesi oyun hakkında detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan videoları izleyebilirsiniz.

 


Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın