background img
Eki 24, 2013
0 0

Dead Trigger 2 Google Play’de Yerini Aldı

Yazar

Magfinger Games’in sevilen oyunu olan Dead Trigger’ın yeni verisyonu Google Play’de yerini aldı. Zombi temalı FPS oyunu olan Dead Trigger 2 oyunu serinin ilk oyunun devamı niteliğinde.

Nvidia’nın CES 2013’te düzenlediği etkinlikte ilk olarak duyurulan Dead Trigger 2 oyunu duyurulmasının üzerinden uzun bir süre geçmesinden sonra Google Play’de yerini aldı. Madfinger Games oyunun 23 Ekim’de çıkacağını Eylül ayında yapmış olduğu açıklama ile duyurmuştu. Dead Trigger 2 oyununun çıkış tarihini resmi sitesine konumlandırdığı geri sayım sayacıyla da  farklı bir pazarlama stratejisi olarak yaşatan Madfinger Games her ne kadar Android platformu için birkaç saat gecikmeli olsa da söz verdiği gibi serinin ikinci oyununu indirmeye sundu.

Serinin ilk oyunu gibi free to Play anlayışı ile ücretsiz olarak Google Play’de sunulan Dead Trigger 2 oyunu gelişmiş 3D motoru ve OpenGL 3.o desteği ile üst düzey bir oyun performansı vaat ediyor.

252 MB boyutunda olan oyunda her bölümünün sonunda bölüm sonu canavarı sizi bekliyor olacak.  Dead Trigger 2 oyununu buraya tıklayarak Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın