background img
Şub 21, 2013
0 0

CyanogenMod’da HDR Kamera İşlevselliği

Yazar

CyanogenModAndroid tabanlı özel işletim sistemi CyanogenMod’a HDR kamera çekim modunun eklenildiği duyuruldu. CyanogenMod’a eklenen HDR kamera işlevselliği birçok kullanıcıyı sevindirecek gibi.

CyanogenMOD, Android işletim sisteminin orjinal versiyonlardan özellikle sistemi yavaşlatan ve pil ömrünü azaltan uygulamardan arınmış olması ile ayrılıyor. Kişiselleştirilmiş Android sürümleri sunan CyanogenMod geliştiricileri, Google+ hesabından yaptıkları açıklama ile son olarak HTC One ve Xperia Z‘de yer alan HDR kamera işlevselliğini yeni ROM çalışmalarına eklediklerini duyurdu.

Geçtiğimiz aylarda çıkan CyanogenMod 10 özellikle genişletilebilir masaüstü ve dosya yöneticisi ile kullanıcılardan büyük beğeni kazanmıştı. CyanogenMod’un yeni sürümü için çalışmalarına hız kesmeden devam eden geliştirici ekip, HDR (High Dynamic Range) çekim modu işlevselliğini CyanogenMod’a ekleyerek kullanıcıların deneyimine sundu.

HDR çekim modu ile alakalı uyarılarda da bulanan geliştirici ekip, kameranın titreşimlere karşı daha duyarlı hale geleceğini belirtiyor.

Kaynak: CyanogenMod (Google+)

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın