background img
Nis 25, 2013
0 0

Cut the Rope: Time Travel Google Play’de

Yazar

ZeptoLab tarafından geliştirilen ve Android platfromunun popüler oyunları arasında yerini alan Cut the Rope oyunun yeni versiyonu Cut the Rope: Time Travel Google Play’de yerini aldı. İşte şekerleme düşkünü sevimli yeşil renkli kahramınız Om Nom’un maceralarının yer aldığı yeni oyunun detayları.

Android platformunun sevilen oyunları arasında yerini alan Cut the Rope oyununa yeni bir oyun daha ekleneceğini duyuran ZeptoLab, merakla beklenen oyununu Google Play’de sundu. Android platformunda birkaç gün içerisinde 1 milyon indirme rakamına ulaşan Cut the Rope: Time Travel oyunu, serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yine  sevimli kahramanımız Om Nom’un maceralarını konu alıyor. Oyunun ilk bölümün girişinde şekerinin peşinden zaman makinesine giren sevimli kahramanımıza farklı çağlarda farklı karakter eşlik ediyor. Yani serinin yeni oyununda işimiz biraz daha zor çünkü iki tane şeker ve iki sevimli karakter bizleri bekliyor.

Genel olarak oyunun mantığının aynı kaldığını gözlemlediğimiz oyunda Middle Ages, Renaissance, a Pirate Ship, Ancient Egypt, Ancient Greece, ve Stone Age bölümleri yer alıyor. Sevimli kahramınız Orta Çağ’da iken yanındaki karakter o dönemin izlerini taşıyan özelliklere sahip ikenzaman yolculuğunda Taş Devri’ne sıra geldiğinde ikinci karakterimiz değişiyor ve o dönemin izlerini taşıyor. Her bölümde yeni bir karakterin eşlik ettiği oyunda bazı yenilikler de göze çarpıyor. Zamanı durdurma ve patlayan öğelerle zorlaştırılan oyunda roketlerde yerini alıyor.

Cut the Rope: Time Travel oyununu Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyunun HD versiyonu ise 0.89$’dan Google Play’de yerini aldığını belirtelim.

Android için Cut the Rope:Time Travel oyununu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın