background img
Mar 29, 2014
1 0

Cut the Rope 2 Google Play’de Yerini Aldı

Yazar

ZeptoLab tarafından geliştirilen Cut the Rope oyunun ikinci versiyonu Google Play’de yerini aldı. İşte Cut the Rope oyununun sevilen kahramanı On Nom’un arkadaşları ile birlikte atıldığı yeni maceraların yer aldığı Cut the Rope 2 oyununun detayları.

Android platformunun sevilen oyunları arasında yer alan Cut the Rope serisine yeni bir oyun daha katıldı. Eğlenceli oynanışı ile diğer fizik oyunlarından ayrılan Cut the Rope 2‘de sevimli kahramanımız Om Nom’a 5 yeni karakter daha yardım ediyor.  Nommie adı verilen bu karakterler sevimli yeşil karakterimize şekerlemelerini toplama konusunda yardımcı oluyor.

• Roto, Om Nom’u en iyi şekerleme yakalama yerlerine götürebilir
• Lick, Om Nom’a hedefine ulaşmasında yardımcı olmak için diliyle küçük köprüler kurabilir
Blue, Om Nom’u şekerleme avlama eğlencesinde yeni seviyelere çıkarabilir
Toss, şekerleme dahil birçok nesne atabilir
Boo, Om Nom’u korkutup yeni yüksekliklere sıçratabilir

Yeni eklenen karakterlerle birlikte biraz daha zorlaşan ve eğlenceli hale gelen oyunda ilk bölümler haricindeki diğer bölümlerde 3 görev sizleri bekliyor. Oyunun diğer versiyonlarına göre daha interaktif bir arayüze sahip olan Cut the Rope 2 oyununda ilerledikçe karşımıza şeker para, bomba, ışınlayıcı, ipuçları ve balon kazanacağınız bazı bölümler gelecek. Om Nom’un tüm bölümlerden tam puan alması veya bölüm geçmek için kullanacağınız bu ek özellikler oyun içi satın alma olarak oyun içi mağazada yer alıyor. Cut the Rope 2 oyuınun ilk girişinde “Sevgili ebeveynler! Cut the Rope 2’yi indirmek ve oynamak ücretsizdir. Oyunu daha eğlenceli hale getirmek için bazı oyun içi öğeler satın alınabilir. Uygulama içi satın alma işlemlerini kısıtlamak için lüften cihazınının ayarlarını kontrol edin” bilgisinin yer alması Google ve Apple’ın çok sık karşılaştığı oyun içi satın alma iptallerine karşı güzel bir uyarı olmuş.

200’den fazla bölüme sahip olan oyunda Om Nom ormandan, göle, hurdalıktan, şehirlere kadar birçok farklı yerde şekerleme peşinde koşturmaya devam ediyor. Oyunda sevimli karakterimizin belli bir enerjisi var bunu sağ üstte güneş ikonu ile takip edebiliyoruz. Bölümleri geçmek için her deneme için buradaki enerjimiz 1 azalıyor. Enerjiyi güneş olarak simgeleyen ZeptoLab, her 5 dakikada 1 enerji daha Om Nom’a sunuyor. Oyun içi satın almaya yönlendirme için yapılan bu yenilik enerjinizin bittiği durumlarda 5 dakika beklemenize neden olabilir.

Cut the Rope 2 oyununu burada yer alan Google Play linkinden indirerek On Nom’un maceralarına katılabilirsiniz.

Kategoriler:
Oyun Canavarı

Bir Cevap Yazın