background img
Eki 2, 2013
0 0

Cut the Rope 2 Geliyor

Yazar
Cut the rope2ZeptoLab tarafından geliştirilen ve Android platformunun en popüler oyunları arasında yerini alan Cut the Rope oyununun sevilen kahramanı Om Nom yeni maceralara Cut the Rope 2 oyunu ile devam etmeye hazırlanıyor. 
Şekerleme düşkünü sevimli yeşil renkli kahramanımız On Nom en son Nisan ayında Google Play’de yerini alan Cut the Rope: Time Travel oyunu ile yeni maceralara farklı çağlarda farklı karakterle atılmıştı. ZeptoLab tarafından geliştirilen Cut the Rope oyunun devamı niteliğinde olacak olan Cut the Rope 2 oyunu ile alakalı ilk açıklama ZeptoLab CEO’su Misha Lyalin tarafından yapıldı. Yıl sonunda Google Play’de yerini alacak oyunla birlikte On Nom Stories animasyon dizisinin ikinci sezonuda yayınlanacak. Toplamda 400 milyon indirme ve 60 milyon aktif oyuncuya sahip olan Cut the Rope yeni versiyonunda farklı karakterler ve garfiklerle karşımıza çıkacak.
Cut the Rope 2 oyunun çıkış tarihi ile alakalı net bir tarih bulunmuyor, oyun yılbaşından önce Google Play’de yerini alacak.
 Kaynak : Joystiq
Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın