background img
Nis 6, 2014
0 0

Clash of Clans Oyununa Klan Savaşları Güncellemesi Geliyor

Yazar

2013 yılının en çok kazandıran mobil oyunu olan Supercell yapımı Clash of Clans’a büyük bir güncelleme geliyor. İşte Clash of Clans’a 9 Nisan’da gelecek olan güncellemeyle dahil edilecek olan Klanlar Şavası hakkında tüm detaylar.

Finlandiya merkezli Supercell tarafından geliştirilen Clash of Clans 2013 yılının en çok konuşulan oyunları arasına adını yazdırmakla kalmayıp 2013 yılında Supercell‘i elde ettiği hasılatla da ihya etti. Google Play’de starateji oyunları arasında ücretsiz olarak yerini alan Clash of Clans oyunu ile yakaladığı başarıyı devam ettirme niyetinde olan Supercell geçtiğimiz günlerde duyurduğu Klanlar Savaşı güncellemesini oyuna sunmak için gün sayıyor.

Daha önce “Klanlar Savaşı” güncellemesinin Android ve iOS platfromuna 9 Nisan‘da sunulacağı iddiaları gündemde yer almış olsa da Supercell güncellemenin çıkış tarihi ile alakalı suskunluğunu sürdürüyor. Son dönemde Clash of Clans’a benzerliğiyle eleştirilen Samurai Siege oyununda yer alan klanlar arası savaş imkanı güncelleme ile Clash of Clans oyununa geliyor.

Clash of Clans’da klan savaşlarının nasıl olacağı ile alakalı GodsonCos Youtube hesabından yayınlanan 5 dakikalık video ve sızıntı bilgilere Supercell kullanıcılarını memnun edecek bir klan savaşı motoru hazırlamışa benziyor. Klan eşlemeleri klan oyuncularının köylerinin gücüne ve gelişmişlik seviyesine göre yapılacak. Yani yüksek seviyeli bir klanın düşük seviyeli bir klan ile eşleşmesinin önüne geçilerek daha adil klan savaşları oyunda yer sizleri bekliyor olacak. Klan savaşları lider veya yardımcı lider tarafından başlatılmasının üzerinden 24 saat geçtikten sonra gerçekleşecek. Liderin veya yardımcı liderin klan savaşı başlatabilmesi için o klanda en az 10 üye bulunması gerekecek. Clash of Clans’da klan savaşları 5’li birimler tarafından gerçekleştirilecek. Savaşan iki klanının sıralamada en yukarıda yer alan 5,10,15,25 gibi oyuncuları klan savaşına katılacak. Klan savaşına katılan oyuncular kazandıkları klan savaşının sonucuna göre belli seviyede yağma elde etme şansı da elde edecek.

Clash of Clans’a 9 Nisan’da yapılmasını beklediğimiz güncellemeyle oyuna gelecek olan klan savaşları, Supercell’in değerini daha da arttıracak gibi. Clash of Clans Klanlar Savaşı eşleştirme ve detaylarının nasıl olacağını merak ediyorsanız aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz videolara göz atmanızı öneriyoruz.Kaynak : Product- Reviews

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın