background img
Oca 4, 2015
0 0

CES 2015 Öncesi LG G Flex 2 Görüntülendi

Yazar

5 Ocak’ta Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2015 fuarında tanıtılacak olan LG’nin yeni telefonu G Flex 2 tanıtım öncesi The Verge editörleri tarafından sızdırıldı. İşte LG G Flex 2’nin ilk görüntüsü ve detaylar.

LG ile Samsung arasında 2013 yılının son çeyreğinde yaşanan ilk kavisli ekrana sahip akıllı telefon yarışında LG’yi bir adım öne çıkaran G Flex modeli, farklı tasarımı, çizilmelere karşı dayanıklı kasa tasarımı ve akıll telefon pazarına getirdiği yeniliklerle uzun süre gündemden düşmedi. 2014 yılının ilk aylarında ükemizde de satışa sunulan telefonunun devam modeli için tüm hazırlıklarını tamamlayan Güney Koreli üretici, CES 2015’te LG G Flex 2’yi lanse etmeye hazırlanıyor.

CES 2015 kullanacağı tanıtım görsel ve malzemelerinde LG G Flex 2 modelini “Kavisi yeniden tanımladık” sloganıyla tanıtacak olan LG, The Verge editörünün paylaşmış olduğu görselde de görüldüğü gibi 6 inç ekrana sahip LG G Flex modelinin ekran boyutunu G Flex 2 modelinde küçültme stratejisi izlemiş.lg-g-flex2-ces20155.5 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran paneline sahip olması beklenen LG G Flex 2’de 64 bit destekli Snapdargon 810 işlemcisi ve 3 GB RAM değerinin olacağı gelen bilgiler arasında.LG G3 modelinin tasarım detaylarının örnek alındığı LG G Flex 2 modeli selefi G Flex’te olduğu gibi yüzeysel çiziklerde kendisini onarabilen bir arka panele sahip olacak.

5 Ocak’ta düzenlenecek olan etkinlikle resmiyet kazanacak olan LG G Flex 2 modeliyle alakalı detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak : The Verge

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın