background img
Ara 14, 2014
0 0

BiTaksi Uygulamasıyla İstanbul’da Çarşamba Günü Taksi Bedava

Yazar

Taksi çağırmanın yeni yönetimi olarak Mart 2013’te hayatmıza giren BiTaksi uygulaması, İstanbul’da görülmemiş bir kampanyaya imza atmaya hazırlanıyor. 17 Aralık Çarşamba günü BiTaksi kullanıcıları 30 TL’ye kadar olan yolculuklarını ücretsiz olarak yapacak. İşte BiTaksi’nin 17 Aralık kampanyasının detayları.

Yurtdışında örneklerine rastladığımız taksi çağırma uygulamalarının Türkiye’deki en başarılı örneği olarak geçtiğimiz sene Mart ayında öncelikle İstanbul lokasyonunda kullanılabilir hale gelen BiTaksi, İstanbul kullanıcılarına 17 Aralık’ta 30 TL’ye kadar olan yolculuklarını ücretsiz hale getirmelerinin önünü açıyor. Taksicilerle yolcuları buluşturan hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi, İstanbul’da 5 bin taksiye ulaştıktan sonra Ankara’ya adımını atmıştı. Ankara’daki ilk haftasında müşterilerine 20 TL’ye kadar yapılan yolculukları ücretsiz hale getiren BiTaksi, Ankara’da büyük ilgi gören indirim kampanyasını İstanbul’da 30 TL’ye kadar revize ederek sunuyor.

BiTaksi CEO’su Nazım Salur; “İstanbul’daki BiTaksi kullanıcılarının ortalama günlük yolculuk bedeli 19 TL. Biz 30 TL’ye kadar olan yolculukları ücretsiz veriyor, taksi kullanımını bedavaya getiriyoruz. Uygulamaya kredi kartını tanımlayarak taksi çağıracak yolcular, başka herhangi bir ödeme işlemi yapmaksızın ya da indirim kodu girmeksizin seyahatlerini gerçekleştirebilecekler” açıklamalarını yaparak duyurduğu yeni kampanya 17 Aralık Çarşamba günü saat 00:00-23:59 arasında geçerli olacak. Yapılacak ilk kredi kartlı yolculukta 30 TL indirim verilecek, bu miktarın altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılacak.

Kampanya Koşulları

  • 17 Aralık’ta tüm gün içinde yapılacak ilk kredi kartlı yolculuk 30 TL’ye kadar ücretsizdir.
  • Kampanya, 17 Aralık saat 00:00 – 17 Aralık saat 23:59 arasında geçerlidir.
  • Sadece İstanbul’da yapılan yolculuklar için geçerlidir.
  • İndirim sadece kredi kartı ile yapılan yolculuklarda geçerlidir.
  • İndirim miktarı altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılacaktır.
  • Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • Kampanya sadece BiTaksi müşterilerine yönelik olup sürücülere açık değildir.
  • İndirim ödeme esnasında otomatik olarak düşülür.

Mart 2013’te İstanbul trafiğine çıkan, Haziran ayında Aslanoba Capital’den 2 milyon dolar yatırım alan BiTaksi uygulaması Ankara’dan sonra rotasını diğer şehirlere çeviren BiTaksi uygulamasının Android versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın