background img
Şub 4, 2013
0 0

Beyaz Renkli Nexus 4 Görüntülendi

Yazar

Nexus 4 BeyazLG-Google işbirliği ile geçtiğimiz yıl tanıtılan Nexus 4’ün beyaz renkli modeli görüntülendi.İşte LG Nexus 4 ve detayları.

Geçtiğimiz ay ülkemizde de satışa sunulan Nexus 4’ün beyaz renkli modeli hakkında uzun süredir devam eden dedikodular son buldu. Google’ın 29 Ekim’de resmi blogu üzerinden tanıtımını gerçekleştirdiği telefon piyasaya ilk anda siyah renk seçeneği ile çıkmıştı. Aslında siyah renk seçeneğinden birkaç hafta sonra beyaz renkli Nexus 4’ün de satışa sunulması bekleniyordu fakat Nexus 4’ün bir türlü istenilen seviyede üretilememesi ve stok sıkıntısı yaşaması telefonun yeni renk seçeneğinin gecikmesine neden oldu.

Beyaz renkli Nexus 4 ilk olarak geçtiğimiz günlerde Phone Arena’ya servis edilen bir fotoğraf ile ortaya çıkmıştı. Phone Arena’nın paylaştığı bu görselden sonra beyaz renkli Nexus 4’e ait yeni fotoğraflar Vietnam merkezli Tinhte tarafından paylaşıldı. Paylaşılan görsellerle Nexus 4’ün yeni renk seçeneği hakkında daha detaylı bilgi elde edildi. Beyaz renkli Nexus 4 modelinde arka panelde yer alan kamera ve krom çerçeveli LED flaş siyah rengine göre daha belirgin. Google Play Store’da da yerini alan beyaz renkli Nexus 4’ün Şubat ayı içerisinde tüm küresel pazarlara girmesi bekleniyor.

Beyaz Nexus 4Ülkemizde halen Turkcell, Hepsiburada ve Teknosa Nexus 4’ün satışına devam ediyor. Fakat henüz beyaz renk seçeneği ülkemizde satışa sunulmuş değil.

Nexus 4, 4.7 inç 1280 x 768 piksel ve 320 PPI  True HD IPS Plus ekran, 1.5GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon APQ8064 işlemci, 2GB RAM, 8 MP arka kamera, 1.2 MP ön kamera ve 2100 mAh bataryaya sahip.

Kaynak : Tinhte

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın