background img
Eki 23, 2013
0 0

Battlefield Oyunu Android Platfromuna Geliyor

Yazar

BatllefieldDICE ekibi tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından dağıtımı gerçekleştirilen Battlefield 4 oyunun çıkışına sayılı günler kala EA’nın tanınan isimlerinden olan Frank Gibeau’dan oyunun mobil platformlar içinde geliştirileceği ile ilgili bir açıklama geldi. 

29 Ekim’de PC,PS3 ve Xbox 360 için çıkacak olan Battlefield 4 oyunu için geri sayım devam ediyor. Oyunun tanıtımı ile alakalı 1 dakikalık yeni TV reklamını gün içerisinde yayınlayan DICE ekibi Battlefield 4 heyecanını zirveye taşıyor. Çıkışını merakla beklediğimiz oyunla alakalı EA’dan Frank Gibeau‘nun yaptığı açıklama oyunun mobil platformlara da geleceğinin ilk sinyali. EA’nın son bombası olarak mobil platformda yer alacak olan Battlefield oyunu üstün grafikleriyle mobil platformun popüler oyunları arasında yer almak için gün sayıyor.

Mobil platform için geliştirdiği oyunlarla adından söz ettiren EA en son FIFA 14‘e Google Play’de yer vermişti. Batllefield 4‘ün çıkışına sayılı günler kala EA yetkililerinden mobil platformlar için bir açıklama gelmesi oyunun çok yakında mobil platformda da yerini alacağını gösteriyor.

Kaynak : Joystiq

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın