background img
Mar 15, 2013
0 0

Avea,Galaxy S4 İçin Ön Talep Toplamaya Hazırlanıyor

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung Galaxy S4 ile alakalı ülkemizde hizmet veren operatör firmalarından ilk açıklamalar gelmeye devam ediyor. Avea, Samsung Galaxy S4 ile alakalı ilk basın açıklamasını yaptı. İşte Avea’nın Samsung Galaxy S4 planları.

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S4’ü Türkiye saatiyle 01:00’da başlayan bir etkinlikle tanıttı. 4.99 inç Full HD ekran ve 8 çekirdekli Exynos 5410 işlemciye sahip olan Samsung Galaxy S4 güçlü teknik özelliklerinin yanında Samsung mühendisleri tarafından geliştirilen yazılımsal özellikleriyle de adından söz ettiriyor. S Health, Air View, Air Gestures,Smart Scroll, Smart Pause, Dual Camera,Eraser, Drama Shot ve Group Play gibi özellikleri bünyesinde barındıran Samsung Galaxy S4’ün tüm teknik özelliklerine ve yeniliklerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4’ün çıkış tarihi olarak Nisan sonunu işaret eden Güney Koreli üretici 155 ülkede 327 operatörle beraber yeni amiral gemisini satmayı planlıyor. Ülkemizde hizmet veren operatörlerden Vodafone tarafından ilk açıklamanın yapılmasından sonra Avea’dan da Galaxy S4 ile alakalı ilk açıklama geldi. Çok yakında Avea’nın resmi sitesi üzerinden ön talep toplamayı planladığı yeni amiral gemisi, ülkemizde Mayıs ayı içerisinde raflardaki yerini alacak. Avea’nın S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında satışa sunulacak ürünün fiyatı ile alakalı bilgi vermeyen Avea, 155 ülkede 327 operatörle aynı anda satışa sunulacağının üzerinde duruyor. Amerika’da 26 Nisan’da satışa sunulacağını ekleyelim.

Çok yakında Avea İletişim Merkezleri’de birbirinden avantajlı kampanya teklifleriyle Avelılarla buluşacak olan Samsung’un dördüncü nesil Galaxy S4 modeli için Avea önümüzdeki günlerde www.avea.com.tradresi üzerinden ön talep toplamaya başlıyor. Samsung Galaxy S4, Avea’nın müşterilerini özgürleştiren S.E.Ç Cihaz Kampanyası kapsamında 155 ülkede 327 mobil operatörle aynı anda satışa sunulacak.

**Yazı Avea’nın basın bülteninden derlenmiştir.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın