background img
Eki 9, 2014
0 0

Asus ZenFone 5.5 Geliyor

Yazar

Asus’un fiyat/performans akıllı telefon pazarına hızlı bir giriş yapmasını sağlayan ZenFone serisi telefonlarının arasına yeni bir model daha katılıyor. İşte 5.5 inç ekran paneline sahip Asus ZenFone 5.5 ile alakalı ilk iddialar.

Asus, Ağustos ayında ülkemizde düzenlediği basın etkinliği ile resmiyet kazandırdığı ZenFone serisi akıllı telefonların arasına yeni bir model daha kazandırmayı planlıyor. 4 inç ekran paneline sahip ZenFone 4, 5 inç ekran paneline sahip ZenFone 5 ve 6 inç ekran paneline sahip ZenFone 6 modellerinin görmüş olduğu ilgiden oldukça memnun olan Asus özellikle ZenFone 5’in piyasadaki etkisini kullanmak istiyor.

DigiTimes’ın payalşamış olduğu bilgiye göre Intel işlemicisinden güç alan, geçtiğimiz günlerde Android 4.4 KitKat güncellemesine de kavuşan giriş/orta segment ZenFone serisine 5.5 inçlik ZenFone 5.5 modelini CES 2015 fuarında dahil edilecek. ZenFone 5.5 inç modelinde Asus’un ZenFone 5 modelinin eleştirilen batarya performansı gibi donanımsal özelliklerde iyileştirmeye gitmesi bekleniyor.

Kaynak: DigiTimes

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın