background img
Eki 10, 2012
0 0

Asus PadFone 2 Tanıtımı Canlı Yayınlanacak

Yazar

Asus Padfone 2Asus’ un telefon-tablet melezi PadFone 2′ nin tanıtım etkinliği Youtube üzerinden canlı olarak yayınlacak.

Asus’ un ikinci nesil telefon-tablet melezi PadFone 2 ile alakalı tanıtım davetiyeleri geçtiğimiz ay İtalya’ da dağıtılmaya başlanmıştı. Asus’ un akıllı telefon ve tablet formlarını bir araya getirdiği tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Padfone cihazı yenilenen formatıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Asus PadFone 2, 16 Ekim’ de  İtalya ve Tayvan’ da yapılacak etkinliklerle resmiyet kazanacak. PadFone 2 tanıtımı 16 Ekim’de olacak ve  ASUS’un resmi Youtube kanalı üzerinden canlı olarak takip edilebilecek. PadFone 2 sunumu Uzak Doğulu üreticinin yöneticilerinden Jonney Shih tarafından gerçekleştirilecek.

Asus PadFone 2 ile alakalı şimdiye kadar sızan teknik özelliklere  göz atacak olursak;

Asus PadFone 2,  A68 model numarası ile piyasaya sürülecek. PadFone 2, 4.7 inç büyüklüğünde 1280 x 720 piksel Super IPS+ ekran, 2GB RAM, 1.5GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 işlemci, 13MP arka kamera, 1.2MP ön kamera, Bluetooth 4.0, A-GPS, MHL portu ve  2,140 mAh batarya ve Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile çıkması bekleniyor.

Asus PadFone 2 ile alakalı yayınlanan benchmark test sonucunda  cihaz 13950 puan alarak beklentileri karşılaşmıştı. Samsung Galaxy Note 2 ise aynı testten 13500 puan alarak PadFone 2′ in gerisinde kaldı.

Asus’ un PadFone için hazırladığı resmi sayfada, PadFone 2 ‘in arka panelini profilden de olsa görebiliyoruz. PadFone 2 siyah renkli bir gövde ile satışa sunulacak.

İlk cihazın tablet istasyonun kalın ve kötü görünümü nedeniyle aldığı eleştirileri dikkate alıp özellikle tablet istasyonunda yeniliğe gittiğini düşünüyoruz. Tablet istasyonuna yerleştirilen akıllı telefon tıpkı PadFone’ da olduğu gibi tablet olarak da kullanılabilecek. Eşleştirilecek QWERTY klavye ile cihazınızı anında dizüstü bilgisayara da çevirebileceksiniz.

16 Ekim’ deki tanıtım etkinliğinde PadFone 2 için özel olarak üretilmiş aksesuarlarında tanıtılmasını bekliyoruz.Asus Padfone 2′ in tanıtımının Jonney Shih ( Asus CEO) tarafından gerçekleştirilecek olması beklentilerimizi yükseltiyor. Asus Padfone 2 ‘nin Ekim ayı sonunda satışa sunulması bekleniyor.
16 Ekim’ de canlı olarak gerçekleştirecek etkinlik için Asus Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

Asus PadFone Tanıtımı

Kaynak : Asus , Androidauthority

Kategoriler:
Android Tabletler

Bir Cevap Yazın